Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hónapokon át minden este...

Ha hónapokon át minden este használok péniszpumpát, akkor lehet nagyobb a péniszem 1-2 cm-el?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h igaz e h ha minden este használom a pumpát akkor pár hónap vagy fél év után megnőhet 1-2 centit. vagy ez nem lehetséges?

2012. nov. 30. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de 50 éves korodra lesz belőle egy aszott valami, amit még viagrával is művészet lesz felállítani.
2012. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem tartós a növekedés. valoban megdagad 3 és fél percre miután használtad mert elszorítja az ereket meg vákum meg ilyenek. Gondolj bele ha ez működne illetve bármilyen ugymondd természetes úton való növelés akkor az átlag péniszméret 20+ cm lenne. De nem hinném,hogy ilyen gondd van,hogy ehhez folyamodj. Tanuldd meg használni többre mész vele,sok sikert. :)
2012. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
34%

Én úgy tudom, h lehet, de tényleg csak tönkrevágod vele.

Inkább fizess be egy műtétre, ha annyira vészes.

2012. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, csak érdekelt a dolog :)
2012. nov. 30. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Ne költs ilyen marhaságokra, nem kell elhinni mindent.

Beültetnek pár fizetett arcot, hogy elmondják, hogy ő már 1 hónapja használja és nagyon felemelő érzés és láthatóan 1cm-rel megnövekedett. A másik is tök jókat mond róla, meg is mutatnak két képet róla, ilyen volt és ilyen maradt. Nagy az öröm 1cm 1 hónap alatt. Év végére akár rekorder is lehet. Sok önbizalom hiányos férfi bedől és ilyeneket vesz, sajnos.

Am. vicces lehet, a szitu amikor elhúzódik egy sarokba edzeni xd.

2012. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Csináld csak ,hamarosan csak a pumpa használata marad,

de más célra .

2012. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
17%
Hát mindenkit meg kell hogy hazudtoljak, mert tényleg működik, egy jó barátom nem volt meg elégedve a méretével, (16 cm-eres volt neki), így elkezdett keményen gyúrni, valamivel kompezálni akarta a péniszméretét, kigyúrta magát, és azt mondta hogy "ez így nem jó, ha a teste nagy, a farka is legyen nagy" , elkezdte pumpálni a péniszét, és kamagrát szedett, 1 év alatt 16 cm-eresről- 32-cm-eresere növelte a péniszét! Hihetetlen, de igaz, ha nem ismerném én sem hinném el, tehát ehhez is az kell mint a gyúráshoz, rendszeresség, elszántság, akarat!
2013. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%

naná hogy működik, de években gondolkodj a használatával kapcsolatban. Én ezt tettem és amikor kb 2 hónap után nem látszódott további méretbeli növekedés akkor is kitartóan naponta rutinszerűen használtam. Több mint hét évig használtam naponta reggel és este néha kihagyásokkal, mellette úgy egy évben 4-5 hónap L-arginine is szedtem az érfejlődés megsegítése érdekében. 16 cm -ről 22 cm-re növeltem meg.


A vastagság brutálisan sokat fejlődött főleg a tövénél. A makk méretem pedig extra nagy lett a kezdeti állapothoz mérten, de ez már valahol 3 év után lett igazán észrevehető. Ami viszont változott, hogy amikor feláll akkor már nem mereven felfelé áll, hanem derékszögbe előre. Kitartás kell hozzá az biztos, még akkor is amikor látszólag hónapokon keresztül nem nő.

2013. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne dőlj be ezeknek, mind kamusok.

A péniszpumpától a péniszed szövetei sérülhetnek.

A pénisznövelőktől, szívrohamot kapsz.

2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!