Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Hogy mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
1 hete körülmetéltek és nemtudom h mondjam ezt meg a barátnőmnek. Mármint nemtudom, hogy hogyan reagálna rá. Lehet, hogy nem tetszene neki. Bár előbb utóbb úgyis meg kell tudni. Mit kéne csinálnom?
2012. dec. 8. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha elmondod neki, mert a végén rossz dolgokra fog gondolni, ha emiatt kerülöd az együttlétet!
2012. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igazságot mondjad,akkor később sem kerülsz ellentmondásba .
2012. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt már előre megbeszélhettétek volna, gondolom nem egy pikk-pakk váratlan esemény volt, akár vallási, akár egészségügyi okokból volt rá szükség.
2012. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 as miért kellene neki felvállalni azt,hogy zsidó ,mikor

lehet hogy nem is az .Ha az lenne már a szülei ezt

lerendezték volna .Talán akkor ezt a kérdést fel sem tette volna ,hisz ez természetes náluk .

2012. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már bocsánat! Én voltam az eredeti 3. válaszoló, de ha jóllátom leszedték a válaszaim. Miért? Semmi uszító, gyűlöletkeltő vállalhatatlan dolgot nem írtam??????Mi ez kicsike kis diktatúra, egy picike Észak Korea? De most tényleg. Ide írom még egyszer válaszom lényegét, ha vallási okoból, tehát azért mert az illető zsidó körülmetéltette magát, akkor elég a zsidóságát elmondani (őrület, hogy miért is kellene ezt titkolni avagy eddig miért titkolta) és ebből a hölgy rá fog jönni magától is. Na ebben mi a jóég volt az, ami miatt ki kellett moderálni?
2012. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm!!! Ennyi retardált idióta nacionalistát!!! NEM MINDENKI ZSIDÓ AKI KÖRÜLMETÉLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egészségügyi okról még nem hallottatok? A muszlimok is vallási okból vannak körülmetélve, akiket úgy sajnáltok a zsidó elnyomás miatt! Megsúgom a zsidóktól vették át! Az USA férfi lakossága a 90' években 85%-ban körülmetélt volt. Dél Korea 99%-os a körülmetélés aránya. És még sorolhatnám!

Körülmetélték és kész, nem a politikai rovatban tette fel ezt a kérdést! Miért kell politikai kérdést csinálni belőle?

2012. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Magyarország egy normális ország lenne akkor nyugodtan le lehetne írni azt a szót, hogy zsidó. De itt ezt rögtön kimoderálták. EZ A BAJ! (csak hogy én is kiabáljak). Egyébként OK, elfogadom, hogy a muszlimok is körülmetélik magukat,nem tudtam. Bár az is vallási ok... Amúgy, kedves kérdező! Miért metéltetted magad körül? Vagy csak ez is egy kamu kérdés?
2012. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi: tetszeni fog neki. :-)

Sok nő számára ez nagyon is pozitív!


Nem minden zsidó körülmetélt, és nem minden körülmetélt zsidó.

Nagyon sok zsidó származású elhagyta ezt a "szokást", főleg a háború idején. Ugyanakkor manapság sokan megcsináltatják megelőzésként, szokásból, vagy csak egyszerűen higiéniai és esztétikai okokból.


Tehát nyugi, semmi gond nincs ezzel!

2012. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!