Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmnek?

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltattam tragus piercinget és a barátnőm(aki azért nem olyan jó bnőm,gyakran vannak kisebb vitáink) rögtön rávágta hogy ő is akar,meg se kérdezte hogy nem lenne e gond..én semmiképp nem szeretném ha neki is lenne hogy mondjam meg neki?köszönöm,mindenkit pontozok :)
2012. dec. 1. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi de az milyen piercing?:D
2012. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha neked lehet, neki miért nem?
2012. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
panaszkodj állandóan hogy mennyire rohadtul fájt, milyen gyakran begyullad, milyen érzékeny, nem tudsz rajta aludni, stb:D még ha ezek nem is igazak. mondjuk egy barátnőmnek tényleg tragusa van, és tényleg ezeket mondja, pedig tudja, hogy eszembe sem lenne ilyet csináltatni..(én medusa/monroe piercing fan vagyok:D)
2012. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul nem érdekli majd, hoyg te szeretnéd-e vagy sem. Amúgy igaza is lenne...
2012. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmi jogod nincs ahhoz, hogy megtiltsd neki.
2012. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy semmi "jogom" megtiltani neki,egyszerűen csak nem szeretném ha utánozna,találjon ki valami mást.
2012. dec. 1. 12:37
 7/14 A kérdező kommentje:
ez a panaszkodós jó ötlet,szerintem ezt fogom csinálni :P :D
2012. dec. 1. 12:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez csak így azért gáz, mert te is utánoztad azt a sok száz majmot, aki a divat miatt csináltatott. most meg elítéled a barátnőd, aki szintén akar. vicces vagy :)
2012. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, 12? nemtudom mi közöd ahhoz hogy más is akar ilyet. látta hogy jól áll, jól néz ki, hát hadd csináltasson már magának.
2012. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ne támadjatok már,tanácsot kértem nem ellenszenvet.19 éves vagyok és gondolom senki sem szereti ha leutánozzák,ez ugyan olyan mintha vennél egy szép ruhát és a bnőd is megvenné pont ugyanazt,gondolom nem esne jól,mondjuk ez nekem nem lenne akkora baj csak úgy érzem hogy ez a piercing az én ötletem volt és egyszerűen nem szeretném ha neki is lenne.
2012. dec. 1. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!