Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg meghalnak a spermák a...

Tényleg meghalnak a spermák a vízben?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy idő után biztos... Ha a kérdésed arra akart kilyukadni, mennyire használható fogalmzásgátló módszer a vízben közösülés, akkor csak azt tudom mondani, hogy semennyire.

Egyszer olvastam egy cikket, valami "hihetetlen és megdöbbentő" jellegű újságban. Kellő fenntartással kell kezelni ezeket, de leírták egy 16 éves lány esetét, aki egyszer csak terhes lett szűzen. Nem, nem Szűz Máriáról van szó. A lány egy reggel úszni indult a házuk pincéjéban lévő medencébe, ahol nem sokkal korábban a nővére kamatyolt a fiújával. Állítólag a vízben lévő spermától lett terhes. Tény, hogy a nővér barátjának a gyerekét szülte meg. Lehet hinni vagy nem. Én máshogy védekeznék...

2008. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem arra gondoltam, de köszi :)

A kérdésem, az , hogy ha pl. kielégítem a barátom tusolás közbe, akkor mi lesz azzal a spermával.. ha esetleg nem folyik le, mert nyílván nem.. szal ezért nem értem.

2008. máj. 28. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A sperma vízben sokkal tovább húzza, mint a szárazon, hiszen a megtermékenyítés is így zajlik. Viszont gyengén lúgos kémhatást igényel, meg hát csak egy szerencsétlen sejt. Vízben tuti körülmények között is megdöglik max fél óra alatt
2008. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos de hogy mikor a környezettöl függ.
2010. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!