Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem?

Rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Először is elnézést, hogy nyitok egy ilyen témát a többi ezer mellett, de szinte az összeset elolvastam és most nem tudom mi legyen. A lényeg, hogy lankadt állapotban a fityma hátrajön(viszont a makk előrebukik), és merev állapotban a peremet éri, de nem jön le(kb. a makk 2/3-ada). Szerintem, ha hosszabb lenne a fék sikerülne hátrahúzni. Ebből biztos műtét lesz e vége?
2012. dec. 28. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen ebből műtét lesz.Akkor már minden okés

Ez egy 15 perces beavatkozás,fájdalom mentesen .

Ha a doki lidokainnal lefujja,még az érzéstelenítő injekciót sem érzed .Pár nap még van kis fájdalom,aztán

már nem is godolsz rá

Ha 18 év alatti vagy,kell 1 szülői engedély is a beavatkozáshoz a dokinak .

2012. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és azon gondolkodom hogyan mondjam el a szüleimnek. A faternak szeretnék szólni először. Csak simán mondjam el, azt megyünk a dokihoz?
2012. dec. 28. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem lehet, hogy ez csak fitymaszűkület? Fitymafék műtétbe még úgy félig-meddig belemennék, de a körülmetélést, azt már nem!
2012. dec. 28. 12:31
 4/8 anonim válasza:
na mi lett veled?
2012. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bemásolom egy korábbi válaszomat. Próbáld meg ezt, ha nem segít, akkor se veszítettél az ég adta világon semmit; ha meg segít, akkor hurrá:


»Viszont a fék egyesek szerint nem, mások szerint kevéssé nyújtható, de az elv hót ugyanaz, mint a fityma tágításánál: feszesen kell tartani a bőrt, és az növekedéssel reagál.


Esetedben az vezetHET eredményhez, ha megfogod a fitymád végét és kihúzod előre, ameddig engedi, fájdalom nélkül. Ha fáj, nyilal, akkor túl erősen húzod, azt pedig nem szabad! Találj meg egy középutat valahol, ahol azért érzed, hogy feszes, de nem teszel kárt magadban – tartsd úgy pár percig alkalmanként és napi rendszerességgel ismételd.«


Ha nem sikerül ezzel eredményt elérned, akkor is van pár műtéti módszer a fitymafék javítására, a körülmetélés bizony a te esetedben teljesen felesleges (ha a doki azt állítja, hogy csak az az egy út van, a jövőben tessék őt nagyon nagy ívben elkerülni).

2012. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm, erre én is gondoltam, csak nekem azt mondták, hogy nem nyújtható.
2012. dec. 29. 09:42
 7/8 anonim válasza:
elmeséled mit csináltál?:D szóltál szüleidnek?
2012. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit meséljek el? A szüleimnek nem szóltam. Nem tudom mire érted, hogy mit csináltam...
2012. dec. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!