Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha merevedésem van akkor...

Ha merevedésem van akkor feszül a fitymafékem eléggé rendesen. Ezzel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
nem nagyon akarok még orvoshoz fordulni

2012. nov. 20. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon feszül,akkor nem lehet a dokit kikerülni .

Ettől ne félj.

2012. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mit csinál vele a doki??
2012. nov. 20. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Hali!


˙

Átvágja/kivágja, esetleg leégeti.


Hogy hogyan?

> Szikével,

> elektrokauterrel, vagy...

> lézerrel.

Mind3 esetén a beavatkozás előtt kapsz érzéstelenítő injekciót a fütyi köré és a makkba a fékhez. Akik átestek rajta, azt mondják, változó a fájdalomérzet, uakkor mindegyik kibírta eddig még. (Ki kellett... do.Ob)

Előbbi kettő esetén utána belevarrva a fitymába és a makkba összefogatja a sebet, hogy ne nyíljon szét, utóbbinál nincsenek varratok.


Van egy 4. alternatíva is, azt azonban itthon nem végzik, mert a magyar orvostudomány sokmindent túlkomplikál, mint kéne. Ez a fékalávarrás!

Itt elég csak érzéstelenítő spray-t ill. krémet összedolgozni, majd rákenni az egészet az egész pénisz fejének egészére (beleértve a fék alatti barlangot is a hártyás részig), ezután -- ha már az érzéstelenítés hat -- a fék alatti hártyát átvarrni sebészeti varrattal vagy vmi damilszerű anyaggal, ami előtte sterilizálva lett, és megszorítani. Így a fék mindössze 1 héten belül elhal, majd átszakad, a varrat meg kiesik.

Ki lett próbálva, -- én is kipróbáltam már -- valóban műxik, ez személyes tapasztalat. Csak hát ilyet a dokik sajna nem csinálnak... :-T


Egy életkort amúgy elárulsz? :-)


˙

Üdv: EE

2012. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15vagyok
2012. nov. 21. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Oké.


Mondom,... a le7őségeidet fent leírtam. Ha bármiben tudok még segíteni neked, kérdésed van, írd meg bátran és bizalommal, akár itt, akár >>priviben! ;-)


Üdv: EE

2012. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Mindenképp menj dokihoz!


Nekem EE33 által felsorolt lehetőségek közül a második módszerrel csinálták (elektroaukter). Ambuláns beavatkozás, tehát egyből mehetsz haza és még varratszedésre sem kell visszamenni, mert olyan varratokat használnak, amik a gyógyulási folyamat során maguktól kiesnek. Pár hét alatt begyógyul és csak egy vékony csík emlékeztet majd a fékre. Csak arra ügyelj, hogy ez idő alatt ne érjenek szexuális ingerek, mert az bizony fájdalmas lehet és a seb is felszakadhat.

2012. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azaz azalat az idő alatt ne nagyon álljon??
2012. nov. 28. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont erre gondoltam. Ja és amit elfelejtettem: lehetőleg "felcsapva" kell hordani (persze bekötözve), a laza boxer kerülendő. Én amúgy semmi fájdalmat nem éreztem.
2012. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1hétig birtad merevedés nélkül ? hogy lehet az ??
2013. dec. 20. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:

EE miért lett lepontozva ha jókat ír?

Idióták!


EE ment a +kéz ! :)

2017. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!