Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb oldali herémen kitapint...

A jobb oldali herémen kitapintottam egy pici "kinövést" mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 2mm es lehet de nem gömbölyű nem is faj meg semmi ezelott tökön rúgtak és utana fajt kb 2-4 napig az ágykékomban most már nem fáj csak aggódok. urológushoz is tervezek elmenni csak félek :s

2012. dec. 28. 19:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 16éves vagyok
2012. dec. 28. 19:19
 2/9 anonim ***** válasza:

A kor mindig elfelejtitek ,pedig nagyon is lényeges .

Lehet hogy ez már előtte is ott volt,csak nem ennyit tapogatva

2012. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet valami kis zsírdaganat, elvileg magától el kell múlnia, nem komoly. Ha nem múlik vagy ne adjisten nagyobb lesz akkor irány vele a dokihoz, mert lehet nem az vagy igen, de a komolyabb fajtából.
2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem is ott van... mellékhere >.<"
2013. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem. ez nem a mellékherém hat egyenlőre nemnőlt nemfaj de ott van .... 21.en elmegyek a urologushoz :)
2013. jan. 6. 02:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló a bal herémen. Mára hererák túlélő vagyok, mert időben elmentem urológushoz.
2013. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmentem urologushoz , és ciszta volt
2013. febr. 6. 22:54
 8/9 anonim válasza:
uhh :S
2013. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Állítólag nem csinalnak vele semmit amig nem nől... de hogy nem kéne nőlnieés járnom kell szonora :/
2013. febr. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!