Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor feláll miért van hogy...

Kamaszka kérdése:

Amikor feláll miért van hogy a fitymám nem tudom hátrahúzni és épphogy látni a makkot, és nem megy hátrébb?

Figyelt kérdés
Mikor felizgult,nem birom hátrahúzni hogy lássam a makkot ....felülről nem islátni csak szemből...kicsi a lyuk?? Ez súlyos dolog?

2012. dec. 29. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát bizony van egy ki gond,szükületnek hívják

Hány éves vagy ?

2012. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Fitymaszűkület. Orvoshoz kellene menned.
2012. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még csak gyerek vagyok!! És bevallom őszintén hogy félek dokihoz menni. nem lehet ezzel várrni még megérek..és testileg lelkileg megerősödök? egyszerűen kikészülök még a foghúzástol is pedig tudom hogy nemis fáj..
2012. dec. 29. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Hali!


Mennyire gyerek? (Számszerűsítsük az életkort.)


Üdv: EE

2012. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

EE/33


Már megint tulzottan beleásod magad..

Nagyon aktiv lettél

Megint kisfiú van itt .

2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg apukáddal megbeszélni a gondodat, ő el is kísérhetne a dokihoz.
2012. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 os Szülő nélkül egy lépést nem tehet ez ügyben,itt kezdődik a dolog
2012. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

@ #5-ös

"Már megint tulzottan beleásod magad..

Nagyon aktiv lettél

Megint kisfiú van itt ."

_ :-) Látszik te is önmagadból indulsz ki... szánalmas ez a provokáló viselkedésed. :-)

És abban igazad van, gyerek van itt, éppen ezért nem kívánok veszekedni ennyire tapintatlan és ostoba emberekkel, mint te... pláne gyermek ill. nyilvánosság előtt nem. :-)


Ellenben nagyon szépen leírtad, hogyan viselkedsz te itt, éppen ezért önmagadat minősítetted (le) ezzel a viselkedéssel. Bízom benne, hogy a többi hozzászóló ezt pontosan látja, ki is provokál kit, és hogyan, milyen eszközökkel!?

A vitának nem a nyilvánosság előtt van a helye, de veled am. is csak vitatkozni le7ne,... sz'al én nem verem a nyálam érted, ellenben leszáll6nál már rólam, és a fórumozókról, akiket rajtam kívül még ksebb indok és ok nélkül kioktatsz, mintha te jobban tudnád...pedig sajna nem. :-D


Sztem keress fel egy önismereti és egy konfliktuskezelő tanfolyamot, mert asszem neked erre nagyobb szükséged lenne, mint bármelyikünknek itt! Rólam és a többi fórumozóról pedig szállj le szépen. Oké? :-)


BÚjjÉK neked is! :-D

Üdv: EE

2012. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%

@ Kérdező!


A problémádról látatlanban sajna, még egy orvos sem tudná megmondani, hogy most ez súlyos-e vagy sem. Én azt mondanám neked -- légy akárhány éves is -- még csak most fogsz nemsokára serdülni. Ha most megnézi, és meggyógyítja doki, nagy valószínűséggel most inkább kibírnál egy kisebb kellemetlenséget, mint akkor, amikor te is nőni kezdesz majd, úgy 12-14 éves korodtól.


Linkelek egyet. Ez egy friss topik, amibe az imént írtam egy 14,5 éves fiúnak, aki hasonlóképpen fitymaszűkület-gyanús. Lehet, hogy a benne leírtak a te kérdésedre is válasszal szolgálnak vmennyire, ill. némi megnyugvást adhat. Nézd meg, és ne félj! :-D


>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


_ De a szüleid tudnak amúgy erről a problémádról?

_ Nyugodt állapotban feljön a fityula rendesen, minden gond nélkül?

_ Hány éves vagy?


˙

Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan! Ha tudunk, válaszolunk, akár itt, akár >>priviben! :-o


Fel a fejjel és B.Ú.É.K.! ;-D

Üdv: EE

2012. dec. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!