Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki már több éve maszturbál...

Aki már több éve maszturbál az már biztos tudja mi baj lehet. Meséljétek már el légyszíves hogy milyen fájdalmakkal járhat, például megsérülhet a hugycsovem? Kérlek mondjátok el a szövődményeket, fájdalmaitokat ha vannak!

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán fiú vagy lány vagy?:D

neked mi a konkrét problémád?

2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyetlen szövődmény, hogy nincs barátnőm. :D
2012. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fiú vagyok olyan jellegü problémám van hogy fáj a pénisem,már hetek óta nem maszturbáltam,voltam orvosnál megnézte aztmondta nincs baja.De én aggódom mert olyan érzésem van hogy a hugycsövem környékén szúr! szerintetek megsérült a hugycsövem a maszturbálástól? ha nektek volt ilyen akkor irjatok kérlek. 14 éves vagyok egy laboreredmény kimutatná?
2012. dec. 30. 22:26
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Urológusnál voltál? A maszturbációtól nem sérül meg a péniszed és nem jár betegséggel, ha nem csinálsz butaságot. Remélem nem dugdostál fel semmit sehova... :)

Ha csíp, akkor valamilyen fertőzésed lehet, de ezt furcsálom, hogy nem vizsgálták urológián. Pedig labort szoktak kérni és csinálni.

2012. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Apámmal elmentünk.Aztmondta az orvos hogy ha csíp pisilés közben akkor kell vizsgálatot csinálni.De nekem nem csípet.Nekem szúró érzésem szokott lenni énis gondolkodtam azon hogy elkaphatam valamilyen fertőzést,nem szoktam semmi síkosított használni, lehet hogy bacirusok a kezemről belekerülhetek a hugycsövembe? Lehet nem volt tiszta a kezem és ez miatt? Neked volt ilyen bajod? Ha felfáztam/vagy elkaptam valamilen fertőzést kézi utón akkor mit tegyek? Ha kamilla teával mosakodom akkor meggyógyítja? HElp!
2012. dec. 30. 23:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondták a lambort hogy csinálnak de csak akkor ha nehezen pisilek meg csíp a pisi. De nekem könnyedén jön a pisi és nem fáj vizelés közben. VAlamelyik este is nagyon szúrt amikor felkeltem :/ de az orvos aztmondta hogy nincs szervi problémám megfogta mindenhol a golyóimat meg a herémet akkor most kamilla tea?:DDDDDDDDDDDD
2012. dec. 30. 23:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Néha volt olyan hogy maszturbálás után mentem és gyorsan megfürödtem lemostam a spermát meleg vizel aztán gyorsan hideg vízzel az baj ha hideg vízel megmostam? Lehet hogy ezért fáztam fel? Akkor most mit tegyek? tea,kammila fördetés stb?
2012. dec. 30. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nagyon nehéz megmondani, tanácsot adni!

Én speciel csodálkozom, hogy nem végeztek laborvizsgálatot nálad. Lehet, hogy ciki, de ha apával voltatok fel kellene keresnie egy másik orvost is, hogy mi a bajod, szerinte kellene e végeznie és végezne e egy laborvizsgálatot. Ha igen, akkor hozzá is el kellene mennetek. Persze ő is megvizsgálna, de közelebb kerülnétek a megoldáshoz. A kamilla teás fürdés a makk érzékenységedre jó lehet, de belsőleg az sem hat fel a húgycsőre szerintem.

Ha felfáztál volna, akkor sűrűbben járnál WC-re, állandó ingered lenne pisilésre és ezek szerint csípne is.

Én apával megkérdeztetnék másik urológust is és pozitívabb válasz esetén felkeresném őt is vele.

2012. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Maga a cso faj, vagy valamivel foljebb? Ha foljebb, akkor meg kisebb epeko 7s lehet akar

Gyanum, hogy valami felsertette a rendszert:S

De a hidegviz nem valoszinu, hogy baj volt, se a kezedrol nem ment at, ha elotte nem turkaltal fekaliaban:D

Mindenesetre pihentesd a limbit, az sem kizart, hogy tulhajszoltad a fickot

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már hetek óta nem csinálom,téli szünet előtt csináltam. A hugycsövemmnél (belül) De mostmár nem annyira tudok aludni stb. Ez az orvos vezárigazgató urulógián. Van magánrendelője is Apámat is meggyogyította amikor fájt neki. De azt mondta bármikor csinálhatunk labort ha csíp a pisi
2012. dec. 31. 13:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!