Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben fáj a...

1putyi kérdése:

Maszturbálás közben fáj a fitymám ahogy húzogatom menjek orvoshoz vagy ne egyébként milyen gyakran szoktatok maszturbálni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
valszeg enyhébb fitymaszűkületed van vagy valami bőrfertőzésed ha nem múlik akkor menj dokihoz
2012. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet. Egyrészt szűk és ezért felhorzsolódik. Fájhat azért is, mert túl sokat csinálod, vagyis egy nap alatt sokszor. Sőt azért is, mert nem mosod körbe rendesen és úgy küzdesz vele, így hamar begyullad.

Végül akár még fertőzés is lehet.


Hogy hányszor csináljuk? Ki hányszor. Embertől, igénytől, faroktól, teljesítménytől függ. Havi egyszertől a napi 5-6-ig bármilyen számot találhatsz majd a válaszokban.

2012. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én napi töbször csinálom de mosom rendszeresen
2012. dec. 2. 16:42
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem is bírnám ki hogy havonta csináljam.
2012. dec. 2. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Én amikor felfedeztem a maszturbálás nyújtotta örömöket, akkor volt hogy egy nap 8-szor juttattam el magam a csúcsig, de nekem is fájt később a fitymám, és még akkor is csináltam.


Akkor álltam le, amikor nyirokkal feltöltődött a vége a fitymámnak, és akkor már rendesen fájt is.


Fejezed be egy időre, és a fájdalom nagy valószínűséggel meg fog szűnni.

2012. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!