Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma felhuzták a fiam fitymáját...

Ma felhuzták a fiam fitymáját nagyon szenved mkior fog javulni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 19:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
77%
ez de durva
2013. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
22%
az 50 válaszolo 100ban igaza van mivel sajt többéves tapasztalat
2013. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
60%

nehogy elhidd ...

nyilvan te is lattal mar metelt fiúkat, és érdekes, még ilyesmit soha!


youtuben lattam h serdulokorban jott a doki aztan 2 sec, a bort elorehuzta es nyisssz egy pengevel, es igy akkor nincs se cikkcakkos vagas se rovid fek se semmi, minden jo lesz

de a nalunk alkalmazott lezerrel is pontosan korbe lehet vagni, tehat nalunk is megoldghato. nem tudom, miert kell remisztgetni a nepet!?

2013. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
41%

Mert ha az írásait nézem a srácnak, akkor most olyan harminc akárhány éves lehet. Na akkoriban viszont baromira nem volt "lézeres technika", mint ahogy az sem igaz, hogy egyetlen vágással csinálják a beavatkozást. Ahogy bármilyen sebészeti heggel, ezzel is előfordulhatnak szövődmények, bármennyire is szeretik a körülmetélés rajongói úgy beállítani hogy csak jó sülhet ki belőle.


És most le fognak pontozni, mert nem mondtam 100%-osan pozitívat róla. Igen vannak akiknek javít az életén, vannak akiknek nem. Vannak komplikációk, hol elhanyagolhatók, hol nem. A fityma pedig nem felesleges, nem egy evolúciós hiba, nem egy kis apró bőrdarab ami nem jó semmire, hanem a test és a szexuális felépítésünk egyik – valóban, nem életbevágó – része. De úristen, mertem nem csupa rosszat mondani egy természetes testrészről, mertem nem betegségnek kezelni a puszta jelenlétét, úgyhogy Hatvanné (aki most már ötvenkilenc) biztos arcon fog csapni érte :D Vagy ha nem ő, a többiek.


Visszatérve rád, Előző :) Eridj mondjuk az X kezdetű tube-ra (linket nem adok, 18+, magadra vess ha nem vagy annyi, stb. stb.) és nézz szét. Az egyenes, alig észrevehető, tényleg igazán szépre megcsinált KM-ből kevés van. Pedig Amerikában igazán volt rá fél évszázaduk tökélyre fejleszteni. És mégsem. Látni ott iszonyat módon elcseszetteket is, és már csak emiatt is abszolúte hihetőnek tartom fenti barátunk agóniáját a témában.


És az elcseszés sajnos benne van a pakliban. Nem mondom, hogy gyakori, de előfordul. Itthon is, máshol is. Vannak jó sebészek, vannak bénák. Aztán ki az, aki vissza tud menni reklamálni, hogy szar lett? Mit tudsz tenni? Levágják a lábadat és szar, akkor visszamész, hogy vágják le picit másképp? Mit tudnak vele tenni? Max. még kevesebb marad, és semmi, de semmi garancia arra, hogy neked attól jobb lesz. A fitymával pontosan ez a helyzet.


Na ezért próbáljuk mi páran konzervatívabban (a szó eredeti jelentése szerint) orvosol(tat)ni a bajt. Mert nem lehetetlen.

2013. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
23%

maradjunk annyiban h "jól" és végleges megoldásként mégis nem olyan rossz az a metélés. és bizony lehetséges egyetlen nyisszantással, majd linkelek neked videot róla.


aztán olvastam már olyan elméletet bizony, melyet orvosi konferencián is megvitattak, hogy igazából egy evolúciós maradvány, amely mára teljesen feleslegessé vált, hiszen két lábra állt az ember, és így már nincs szükség a makk védelmére, ami az állatvilágban még viszont elengedhetetlen. az embernél pedig higiénikus, és egy alapvető eljárás. úgy nem fog később rövid fék és társai miatt még 8 műtéten részt venni, aztán meg sose lesz tökéletes úgy se. olvasol ilyen panaszokat is itt? mert én igen!


sztem torzítod a képet, ugyanis Nyugaton is és az amerikai kontinensen is abszolút gyakori, rutinszerű, de nálunk is eddig már 2 srácról tudok akik mesélték h bnőjük kérésére "indokolatlanul" lenyisszanattják.


nem tudsz meggyőzni, mert sokat járok külföldön, így van összehasonlítási alapom! na most az pedig egy vakbélműtéttel is előfordul,. hogy a paciens belehal, vagy csak simán nem sikerül, tehát bizonyos % hibalehetőség természetesen ebben is van, mint mindenben. ez még nem ellenérv persze a rutinszerű metélés ellen.

2013. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
23%

ja és az ha kicsit cikkcakkos, az még nem a világ vége sztem, bár a mai lézeres technika mellett nem értem, mégis hogyan lenne cikkcakkos, szal sztem ez egyszerűen nem igaz.

de látod, a természeti népek mennyivel okosabbak ebben is! előre húzzák erőből a bőrt, aztán egy pengével lecsapják a felesleget. így nem lesz cikkcakkos garantáltan! láttad már ezt a módszert?

2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
18%

A rutinszerű metélés mellett viszont nem áll semmi.


Már az Amerikai Orvosi Kamara (AMA) sem.

2013. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
18%

hogyne állna!

na meg olyanról még nem hallottál, hogy egy igényes amerikai lány szóba se áll egy metéletlen fiúval? kérdezz csak utána! volt olyan eset, hogy konkrétan emiatt váltak el útjaik!

2013. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
12%

ekora idiotát igényes lány nem áll le

igényes pasi meg nem áll le saláta pucival :D szval menj és szükitesd ösze erre ez válaszom

2013. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
52%

Hahó!!!!!!!!!!!!! Vegyétek már észre, hogy a topik nem a körülmetélésről szól!!! Egy kisfiúnak letapadt a fitymája, amit a sebész feloldott! A szülő a fájdalma miatt aggódott. A gyermek szerencsére azóta jól van (ha egyáltalán az Ő kis sorsa is érdekel itt valakit rajtam kívűl).

Ha a körülmetélésről szeretnétek továbbra is vitázni, nyissatok egy topikot hozzá!

2013. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!