Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan, akit rövid...

Van itt olyan, akit rövid fitymafékkel műtöttek, és a műtét után se tudta teljesen hátrahúzni a fitymáját?

Figyelt kérdés

Tud valaki képet linkelni arról, hogy néz ki a pénisz, műtét után merev állapotban?

Még csak 3 hét telt el a műtét óta, még kicsit fáj teljesen hátrahúzni, de mintha úgy venném észre, hogy megint húzódik a fitymafék csak kicsit hátrébb. Magyarul mintha nem lenne tökéletes...

Másnak mi a tapasztalata? várjam ki a végét és csak utána vonjak le ilyen messzemenő következtetéseket?


2012. máj. 13. 15:31
 1/2 anonim válasza:
Hali régi a kérdés de háttha :D szoval nekemis ez a problémám 4 hete volt a műtétem és még most se tudom rendesen hátrahuzni . ugyanugy feszül csak most nem a makkomat huzza hanem a makk alját , vajon ez megfog javulni idövel vagy el@xta a műtétet a doki . neked mi lett a vége ?? megjavult?? bacsi a helyesírásért :p
2014. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
SZia nekem is volt fitymafék műtétem de most két hét után kipróbáltam eléggé gyógyultnak nézett ki na de ha teljesen "benyomom" barátnőmnek akkor nagyo nnagyon fáj és feszűl ez normális ? Ez elmúlik vagy ebből probléma is lehet ?!NEked elmúlt esetleg?
2015. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!