Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom? (gyakori...

Mi lehet a bajom? (gyakori kevés vizelet)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban elég gyakran járok pisilni. Semmi fájdalmat, szúrást ilyesmit nem érzek a hugyhólyag és környékén, tehát semmi fájdalom, csak gyakran kell wc-re járnom és egyszerre keveset pisilek. Mitől lehet ez? Már kezd idegesíteni, hogy suliban is állandóan wc-re kell járnom szinte minden szünetben.

Mitől lehet ez és hogy lehetne megszüntetni?

Lehet, hogy csak egy egyszerű felfázás? Szabadna annak ennyi ideig tartania? Kb múlt hét csütörtökön kezdődött. (2013.01.03)


Előre is köszi a válaszokat! 17/F



2013. jan. 7. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
elég sok minden okozhatja. pl oliguria(a vese kevesebb vizeletet választ ki) prosztata megnagyobbodás, habár akkor lenne vizeléskor fájdalom. mindenképp keress fel egy orvost.
2013. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kivizsgálást igényel .
2013. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De azt is észrevettem, hogy főleg a suliban kell ilyen gyakran, itthon már nem. Ma is például a suliban 6-szor voltam wc-n, itthon csak reggel 1-szer és most mióta hazaértem se kell. (kb 15:20-ra értem haza)

De ez mondom csak múlt csütörtök óta van. Ezelőtt soha nem kellett ilyen sűrűn se a suliban, se itthon. Teljesen normális volt minden. Lehet, valami erős felfázásról van szó? Mennyi idő alatt múlik el egy olyan?

2013. jan. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!