Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a zacskómon?

Mi lehet a zacskómon?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kb féléve bortoválni ott lent, és nem tudom addig ott volt e, vagy csak utána, de keletkezett ott egy dumó, a zacskonál oldalt a hímvesszőm tövénél. Mobilis, tehát a zacskóm bőrén van, mert tudom mozgatni, hol kisebb, hol nagyobb, volt hogy el is mult. Most legutóbb ugy vettem észre, mintha a szőr nőtt volna be, kínkeservesen kinyomtam kiszedtem, de nem mult el már 2 hete onnan, és most ilyne nagy lila folt, nincs annyira beduzzadva. Mi lehet ez, el kéne menjek orvoshoz, el fog ez mulni?
2013. febr. 1. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyanus hogy benőtt a szőr és az van begyulladva.
2013. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
d em elv kiszedtem... mit kezdjek vele?
2013. febr. 1. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
kihúztad a benőtt szőrt csipesszel?
2013. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy betokosodott szőrszál.A sok nyomkodástól már vér aláfutások keletkeztek,ettől lilás.A nyomkodással hoztál össze egy duzzanatot.Ha nem nyomkodod ,piszkálod,ez

szépem felszívódik,elmulik

2013. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez lehet.

De nem mindegy, hogy kiszdted a benőtt szőrszálat vagy sem. Ha nem akkor a gyulladást kiváltó ok továbbra is ott van és újból gyulladást okozhat.

Azért lila mert vér került a sejtközi térbe. Ha megszünt a gyulladás (kiszedted a szőrt) pár napon belül felszívódik az egész.

2013. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elv már kiszedtem
2013. febr. 1. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!