Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 9 éves fiamat ma vittem...

Bettina 700 kérdése:

9 éves fiamat ma vittem kontrolra. A doktornő alaposan megvizsgálta majd az alsó is lekellet vetni. Ekkor szó nélkül fel huzta a fütyijét. Ez szokványos eljárás?

Figyelt kérdés
Mondta fogjam meg a kezét és fel huzta majd bekente, eléggé fájt neki.

2013. febr. 4. 17:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Sorry,mért kente be a fitymáját,mivel kente be?És a gyereknek az fájt hogy felhúzta a fitymáját vagy az hogy bekente valamivel?Mert ez nem tiszta nekem.De nem biztos hogy le volt tapadva a fitymája,mert ha egy idegen kicsit durvábban húzza hátra a fitymát,vagy a golyókat úgy nyomkodja tud fájni.
2013. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Kedves előző #10/#11-es!


Ne te, és ne mi mondjuk meg, mit szabadna-e az orvosnak ebben az esetben, mert az, ha az orvos a gyermek előtt vizsgál kezel egy egyébkén 3-4. osztályos gyermeket, max. akkor ciki, ha azt a gyermek annak tartja. Jelen esetben a gyermeket te nem kérdezted meg, ezért ne nyilatkozz az ő nevében! Ebben a korban a gyerekek már Le7, hogy a te véleményed szerint mindez ciki, míg sztem viszont nem, ill. max. akkor, ha azt ő úgy gondolja, ne keverd ide a korábbi, egyik itteni ízetlenkedő és okoskodó laikus hozzászóló, "67%-os okoskatomika" hiperprüdériáját, mert ezzel csak árt6sz! Pláne úgy, hogy a többinél meg úgy okoskodsz, a fogalmazásod helyenként értelmez7etlen, s nem is vagy tisztában a helyzettel, bár a kérdező már elég sokmindent a kérdés kiírása során a kifejtési részben, nagyon szépen kifejtett!


A doki azért húzta hátra a fitymát, mert az addig nagy vszséggel nem lett hátrahúzva, és letapadt, bár az erre irányuló kérdéseimet a t. Kérdező eddig még nem válaszolta meg.

Kenni meg természetesen azért kente be, hogy az elvégzett adhesiolysis okozta hámsérülést gyógyítsa, s ne alakuljon ki localis gyulladás, balanitis és vagy posthitis, esetleg mind2, vagy akár későbbi fitymaszűkület! Logikusan a számomra ez derül ki az orvos viselkedéséből.

Nem tudom egyébként, hogy a gyerek lábával mi volt a baj, de nem zárom ki, ill. nem tartom vszínűtlennek, hogy a gyereket emiatt kellett lemezteleníteni alul, s a dokinak ekkor tűn7ett fel az, hogy nem stimmel vmi a kukival, vagy ha már a gyerek meztelen alul, akkor már megnézi, és sztem ezt helyesen tette. Azzal viszont maximálisan egyetértek, amit a #9-es ír, hogy előtte azért igazán "felhomályosít6ta" vna a szülőt és a gyermeket arról, amit csinálni tervez, mert az ismeretlen cselekvésre nem tud kellőképpen rákészülni a gyermek sem, és még jobban félhet esetleg a spontán megjelenő érthetetlen fájdalomtól.


Üdv: EE

2013. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem okoskodni akartam,nem kell felháborodni,meg kioktatni.Az anyuka azt írta a lába miatt mentek kontrollra a gyerekkel,a lábával volt valami(nem arról írt az édesanya,hogy éves ellenőrzésre vitte a gyereket,mert az más,ott alapos vizsgálat van,néznek mindent)és ha a lábával van valami akkor alsóneműre kell vetkőzni,a boxerod nem vetettik le veled,a lábad nézik nem mást.Én ebből indultam ki.Ficam és lúdtalp gyanúm is volt kiskoromba és nem vetették le a boxerom sose,de egy ismerősőmnek se.Engem anyám tanított a tisztálkodásra és 5 évesen már emlékszem egyedül mostam a péniszem,de anyám még akkor leellenőrzite azt
2013. febr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%
De az írásom féreértelmezted,nem szabtam meg az orvosnak mit kellene, mert én azt írtam hogy kicsit nagyobb gyereknél 11-12 évesnél már tapintatosabbnak kellene lennie az orvosnak,csak rosszul fejeztem ki.De akármilyen korú legyen a beteg akkor is tapintatosnak kellene lennie,nem csak úgy hátra rántani és feltépni a letapadást..Hidd el sok nagyobbacska gyererek már simán zavarba jön,nem szeretné ha az anyja előtt vizsgálnák meg a kukiját,már nem annyira kis gyerek egy 11-12 éves,mi már a csajokról dumáltunk,simán szőrősődtünk,anyuka már nem jött be ha fürödtünk.
2013. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!