Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Figymaszukuletem honnet...

Figymaszukuletem honnet tudhatom meg hogy sulyos e ill. Milyem beavatkozas szukseges?

Figyelt kérdés
Fitymam annyira beszukult hogy csak 6mm atmeroju a lyuk de a teljes korulmetelest szeretnem elkerulni mi ra a legjobb modszer illetve vagy mutet a megoldas?

2013. febr. 6. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezt rosszul látod. Kérdezz meg egy orvost!
2013. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Utolsó: elég ha csak te jársz rosszul, úgy, ahogy pl én.

És akkor aztán ha ilyet olvasnál, hogy "kérdezz meg egy orvost" akkor lehet, hogy kedved lenne lerúgni a monitort a helyéről. Tudod kis barátom, az orvosok közül is többen több véleményt fogalmaznak meg a témában.


Dr Spock pl nem támogatta a körülmetélést. Találkoztam egy csomó urológussal, plasztikai sebésszel, andrológussal, akik szintén nem támogatják. Pont azért, amiért nem csak én megyek oda olyan problémáimmal, amiket NEM LEHET orvosolni, főleg nem teljesen.... hanem még jó sokan.


Nem a százalék számít, ha te vagy a "megengedett hibaszázalékban".

Persze ha nem vagy benne, akkor lehet bujtogatni hülyeségekre, trollkodásra, háborúkra, csonkolásra. Csak nem vagy hiteles, az a nagy gond.... én ugyanis fölvállalom az összes szavamat élőben is. És te?

2013. febr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázni kell, mert akik itt ajánlgatják mindenkinek a teljes metélést, ha abból gondok lesznek, akkor majd - ahogy általában a kibicek - szép csöndben elsunnyognak majd...
2013. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!