Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves srácok vagyok 10 éves...

16 éves srácok vagyok 10 éves korom körül bekövetkezett a fitymaszűkület. Tudnék még kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Elég rendesen eltitkoltam mindenki elől. A péniszem nem nőtt meg megfelelő képpen 12cm hossz 3 vastag. Megismerkedtem egy csodálatos lánnyal és végre rászántam magam, hogy felfedném titkomat de még ha meg is tudnák csinálni titokban a mérettel tudok még utána kezdeni valamit?

2013. febr. 16. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Elég szomorú, hogy 10 éves korodtól van fitymaszűkületed, és a szüleid nem is tudnak róla! Azért kamaszkorig illenék még ránézni e téren a szülőnek a gyerekére. Te mindezt félre téve, a legokosabb, ha orvoshoz fordulsz vele. Felkereshetsz egy urológust, sőt a Te korodba még a gyereksebészet is belefér. A szakember eldönti mit lehet kezdeni vele, mert nem mindegy milyen mértékű a szűkület.
2013. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy enyhébb fokú szűkületem gyerekkorom óta, pedig idősebb vagyok nálad.

Nem vészes, mert se szex se maszturbálás közben nem zavar. Csak látszik hogy feszül a bőr a végén.

Az lehetséges, hogy emiatt nem nőtt meg? Csak mert nekem is kb ezek a méreteim.

Amúgy én elég cikinek éreztem volna, ha a szüleim tizenéves koromban a péniszemet nézegetik. Utoljára talán akkor látták, mikor pelenkáztak.

2013. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

A fitymaszűkület nem bekövetkezik hanem kialakul ha elhanyagolod a péniszed megfelelő ápolását-úgymond karbantartását! Erről csak te és főleg szüleid tehetnek.

De kár a múlton rágódni az már megtörtént.Sajnos nagyon sokáig vártál a megoldással így jelenleg legkézenfekvőbb a műtéti helyreállítás bár érdemes egy próbát tenni hátha még kinyúlik visszaáll a bőr de sajnos ez csak kora kamaszkorban szokott biztos megoldás lenni.Minden egyes nap próbáld hátrébb és hátrébb tornászni kíméletesen de határozottan és tartósan(fürdés vagy önkielégítés közben).

2013. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tornáztatni ha már kiáztál otthon a kádban,tudod húzkod hátra a fitymád attól helyre jöhet,ha még sem akkor urologustól kérj időpontot és lehet fityma plasztikával meg lehet oldani,szépen lazítnak a fitmyádon majd.A szükület a pénisz méretét szerintem nem befolyásolja,nem mindenkinek lesz nagy és vastag pénisze,egyszerűen ez van.De a makk mögé tudod húznia fitymád?-Ha igen akkor lehet elég lesz az otthon tornáztatás.
2013. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm , hogy ilyen kedvesek vagytok.

De sajnos ez nem mindennapi szűkület.

Nagyon súlyos.

2013. febr. 17. 13:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú, akkor lehet hogy nem úszod meg hogy orvoshoz menj vele. :(

A 2. válaszoló vagyok. Én írtam, hogy nekem is van egy enyhe szűkületem. Ha nincs erekcióm, simán lazán hátra tudom húzni a bőrt. Ha erekcióm van, akkor is meg tudom csinálni, csak akkor feszül és kicsit kellemetlen érzés.

A tiéd súlyosabb?

2013. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg felkeresni minél hamarabb egy gyerekurológiát, hátha tudnak még segíteni rajtad alternatív (kenőcs, stb.) használatával. Ha nem, akkor megtudod az igazat, de nem fogják ott azonnal elvégezni rajtad a körülmetélést... Ettől nem kell félned.

Ciki e vagy nem a 10-12 éves kor körüli szülői ellenőrzés abba nem mennék bele, de a véleményem, hogy nagyon nagy fokú szűkület akkor tud kialakulni, ha nem mossák, húzogatják naponta a fitymát. Nálad is így volt? Elfeledkeztél a naponkénti mosástól?

2013. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, keressetek magánorvost, ha nem tágul semennyire. Vigyázz, hogy a lehető legkevesebb bőrt távolítsák el, ezt az egyet kérd csak az orvostól. Kizárt, hogy az összes előbőrt el kelljen távolítani, így ezt a lehetőséget semmiképpen ne hagyd, hogy lebegtessék: mondd meg, hogy bemetszéssel, plasztikával oldják meg, esetleg részleges metéléssel, így a nagy része megmarad és gyorsabban is gyógyul majd meg.
2013. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na sziasztok ismét!

Tegnap jöttem haza a kórházból. Részleges körülmetélésem volt.

Valaki akinek már volt ilyen légyszíves segítsen nekem.

2013. márc. 22. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit segítsek ? Naponta cserélj kötést, vagy lehetőleg legyél meztelenül otthon. Kamillateában áztasd illetve betadinnel kezeld. Ha levegőzteted, gyorsabban győgyul.
2013. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!