Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem volt, a...

Fitymaszűkületem volt, a problémát bemetszéssel orvosolták. Mennyire normális, hogy merev állapotban még nem tudom teljesen hátrahúzni?

Figyelt kérdés

Tisztáznám: volt egy kérdés amin egy srácnak volt szintén bemetszéssel végzett műtéte, képet is linkelt a farkáról ami nagyon be volt dagadva.

Ez nem én vagyok,viszont nekem is bedagadt, de nem ennyire és nincs is ennyire fitymatúltengésem, egy kicsi van, de ennyire nem.

A lényeg,hogy nekem is be dagadt és sokáig nem tudtam hátrahúzni a bőrt mert fájt ahogy nyomta a makkot az azt körülölelő feldagadt fityma.

Ez már nem probléma, hátradugom húzni, viszont merev állapotban még nem, akkor csak félig jön hátra, és még mindig be van dagadva, bár most már sokkal kevésbé.

Normális,hogy merev állapotban nem tudom még hátrahúzni?

Egyszer magától hátracsúszott merev állapotban, reggel éppen megmeredt s nem bírt a takaró súlyát így a bőr hátrament a makk pedig szabad lett, de ha én próbálom meg spontán hátrahúzni az a feléhez érve fájdalommal jár.(A makk érzékenysége miatt)


2012. jan. 13. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kezelőorvosoddal beszéld meg ezt
2012. jan. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg az orvossal beszéld meg. De ne keseredj el és még mindig ne gondolkozz azon, hogy levágatod az egész fitymát. Szakszerűen kell megoldani úgy, hogy maradjon is bőr ott, ami véd, vagy valamennyit véd, amennyit csak lehet, meg kell hagyni. Sok gond lehet abból, ha nincs fityma. Nem mindenkinél, de sokaknál nagy probléma.
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl probléma! Nincs fitymám és ennek csak és kizárólag a kárát láttam életemben...
2012. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: mi a francnak kellett lemetélni, mit gondoltál hogy jó lesz?
2012. febr. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!