Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis kb 1 cmes csomó a...

Van egy kis kb 1 cmes csomó a bal herémben, mi lehet az? Lehet, hogy egy tumor? (15 vagyok)

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Benne van, vagy csak rajta? Szinte kizárt, hogy tumor lenne. Biztos, hogy a herédről van szó?
2013. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csomót kitapogatni,csak kívűl lehet.Gyanu esetén is ultrahang vizsgálaton látják van e csomó bent .Amit kitapogattál az a mellékhere lehet .De lehet az ondóvezeték

csatlakozási pontja is .

2013. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
benne van a herémben egy ilyen kis ér v vezeték köti össze a gyolyómmal ott lebeg magába :S aki tapasztalt ilyet lécci válaszokat :S
2013. febr. 20. 19:44
 4/12 A kérdező kommentje:
de hogy lenne az a mellékherém?csak az egyiknél van:és miért lebeg akk egy eren vagy min......
2013. febr. 20. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:

irány az orvos!

nem lesz gáz, ne félj!

ha ultrahangot csináltatnak, akkor mondd, hogy a legkövérebb nővért osszák be neked xd. én is így kértem :P

2013. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Napsugar11 ***** válasza:
A here vérellátásban egy vénás fonat vesz részt, ami a here felső részénél csatlakozik a heréhez. Ez könnyen kitapintható, normális dolog. Ennek mérete változhat, sőt egyes esetekben kórosan nagyra ki is tágulhat. Abban az esetben, ha álló helyzetben ez a vénás fonat eléri a here nagyságát mindenképpen keress fel urológust, mivel kezelést igényel.
2013. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az tök normális ha ottvan egy tappinthatóan kemény csomó????és azt nem kell onnan eltávolítani?
2013. febr. 21. 13:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy normális here így néz ki.

[link]

Nem pedig sima mint egy üveggolyó. Ott van rajta a mellékhere is, az is ilyen dudor szerű.


Hogy a itéd milyen azt én nem tudom. Lehet hogy normális lehet hogy nem. Ha 100%ig biztos akarsz lenni benne akkor menj el urulógushoz.

2013. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha az egyiken olyat tapintasz ami a másikon nincs, irány az urológia, mégpedig gyorsan. Beutaló oda nem kell ,időpontot sürgősre kérjél.
2013. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ajaj az lesz...=/ am az biztos nem a mellékherém......
2013. febr. 22. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!