Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Tegnap kisfiam...

Mi lehet ez? Tegnap kisfiam szólt pisilés után, hogy milyen nagy a heréje, de csak a jobb oldali, olyan volt, mintha folyadék lenne benne, picit fájlalta is.

Figyelt kérdés

De később semmi változás nem látszott rajta, tehát nem volt nagyobb, visszament normál nagyságra. Ma reggel ugyanez történt szintén pisilés után.5 éves még csak.

Mitől lehet ez?

Akinek van tapasztalata, segítsen. Köszönöm



#kisgyerek #vizelet #here #nagyobb here
2013. febr. 25. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
sikerült tegnap elmenni az orvoshoz? Mit mondott?
2013. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, sikerült elmenni az orvoshoz végül már kedden, mert fogadott minket. Angliában élünk, itt sajnos háziorvoshoz is időpont kell, de mentségükre legyen, mindig adnak aznapra vagy másnapra már időpontot. Megnézte, köhögtette és úgy is megnézte, azt mondta teljesen normális, lehet, hogy volt valami, de már húzódik vissza. Azt mondta, hogy biztos ami biztos megnézi egy szakorvos is, így kér nekünk időpontot. Azóta lekopogom tényleg teljesen normális neki.
2013. márc. 1. 07:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Jubulást kívánok nektek! :-)

Látjátok én meg mondtam ! :)


Egy mérés sosem mérés 2-3 orvoshoz kell mindig menni erre már nagyon régen rá jöttem sajnos ahány orvos annyit mond..


És meg köszönném ha nem támadnátok, mert egy vizsgálat sosem vizsgálat sok esetben! :)

2013. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!