Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőrös a péniszem, de nem...

Szőrös a péniszem, de nem csak a golyókon meg fölötte, hanem konkrétan tele van fordyce foltokkal a töve meg a makk alatt egy részen, és innen szőr is nő ki. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy a csaj a szőrt szopogassa, úgyhogy ki szoktam húzni szemöldökcsipesszel mindig mielőtt nővel vagyok, de ez sokáig tart meg szerintem erősödik is tőle a szőr.

Van valami jobb megoldás? otthon gyantázás? vagy végleges szőreltávolítás? bármi, hogy ne nőjön oda szőr?


2013. márc. 1. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés? 2-3 alkalom, és elvileg végleges. Én a hónaljamra csináltattam, és bevált. 24F
2013. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Ez gyakori jelenség. Le lehet borotválni ha zavar.
2013. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kihúzással nem erősödik.

Epiláld esetleg, vagy neten keress rá a véglegesre.

2013. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne végleges szőrtelenítés ,nagyon gyér lenne a forgalom a kozmetikákban .Csak időszakra szólóak vannak .
2013. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van már villanófényes eltávolitó,de ez sem végleges,csak hosszabb távra szól .
2013. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!