Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mire jó, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mire jó, hogy egy fiú folyamatosan ír, keres, viccelődik, flörtöl, de konkrétan nem mondja ki hogy bejövök neki, és nem is lép?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 11:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja de már vagy fél éve van ez, amúgy nekem nagyon tetszik, de nem akarom neki mondani hogy hívjon el valahova.
2013. febr. 17. 12:01
 2/11 anonim ***** válasza:
És biztosítottad róla, hogy te is úgy érzel? Milyen lépéseket tettél? Vagy csak őt lesed, hogy ő hogyan közelít? Ha nem érez pozitivitást a részedről és nem akar csalódni, akkor nem biztos, hogy meglépi. Szóval te miket tettél felé? Vagy csak nevetsz rajta és olvasod amiket ír és ennyi?
2013. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

persze! én is visszaírok neki mindig, elég egyértelműen leírom hogy nem zavarna ha elhívna valahova, de azt nem tudom hogy érti-e. én is kérdezek tőle mindig.


még amúgy csak neten beszéltünk.

2013. febr. 17. 12:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Jah akkor ez a baj! Neten! Akkor az csak virtuális világ, nem a valóság. Ne ott ismerkedj mint a mai gyerekek!

Inkább a valóságban! Ott jobban adja magát. A virtuális világban ne bízz!

2013. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké, de hát azt nem tudom hol lakik, meg már írtam hogy nem hív el sehova.
2013. febr. 17. 12:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha olvasod ezt a rovatot, akkor már rájöhettél, hogy a fiúk ugyanilyen határozatlanok, azt sem tudják, hogy mit kezdjenek egy érzéssel. Nem tudják, hogy jobb lenne, hamarabb lépni és megtudni mindazt, amire kíváncsi és nem húzni sokáig az időt.


Bizonytalan, talán nem annyira egyértelmű neki, hogy ő is tetszik neked. A flörtölés érdekes dolog, jólesik az ember lelki világának. Ha szerinted sokat bénázik léphetsz te is. Nem olyan nagy gond. Kérdezz rá te olyan közös programra, ahová szívesen elmennél. Hívd el őt oda: cukrászda vagy egy sör (kinek mi jön be), koncert, valami party, mit tudom én. Lényeg, hogy kettesben legyetek. Akkor nyugodtan beszélgethettek kettőtökről. Kezd azzal, hogy "olyan jó, hogy elkísértél ide", meg ilyen "dumák".

Ezzel nem udvarolsz neki, de érzékelteted, hogy jó vele lenni. Ez kell neki először. Aztán jöhet a többi, lassan, nyugodtan. Annyi ilyen dolog van, amivel szépen magadhoz húzhatod, hogy le sem tudom írni!


43/F

2013. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fél éve beszélgettek és azt sem tudod hol lakik ?

Lehet hogy tőled 120 kilométerre akkor meg ne várd hogy felutazik ?

Egyébként honnan ismered ?

Az a baj hogy ahogy előttem is írták neten nem lehet ismerkedni.

Lehet fb-on bármilyen poénzsák meg belevaló fasza gyerek ha a valóságban egy lúzer aki csak hebegni habogni tud ha hozzá szól egy csaj.

2013. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik településen/megyében laksz?
2013. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szórakozik, unatkozik, s ez neki tök jó sőt veled párhuzamba még lehet hogy hülyít még pár csajt.Ha nem reagálja le a te jeleidet s nem lép következő szintre a dolog, én eleve hagynám az egészet a francba.Vagy akarok valakivel találkozni s megismerni személyesen, vagy nem. Kérdezd meg tőle hogy akar e találkozni veled, vagy egyszerűen jelentsd ki: találkozzunk! Ha ezek után sincs változás s kifogásokat keres, nincs miről tovább beszélni. Neten írogathat akárki akármit. Se hitele, se értelme a szemembe addig amíg nem találkozunk s nem látom testközelbe.
2013. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A várost tudom hol lakik.

Heves megyébe lakunk mind2en.


Csak igazából én nem azt érzem hogy szórakozik. Hanem h bejövök neki, de mégsem hív.


Tudomáson szerint, nem volt még barátnője sem, mert burkoltan megkérdeztem tőle, és burkoltan válaszolt.


Meg amúgy virágnyelven azt is leírtam neki, hogy megnézném a farkát, és ő ugyanilyen nyelven írta, hogy megnézné a puncim. Szóval egyfajta, egyedi "nyelven" kommunikálunk egymással, de az sem baj ha így marad. Jó vele beszélgetni is. :))

2013. febr. 17. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!