Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb herém alján kisebb...

A jobb herém alján kisebb "dudor", orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Sokat vaciláltam hogy írjak-e kérdést vagy sem de végül elhatároztam magam.17 éves fiú vagyok,és a jobb herém alján elkezdtem kitapintani egy kisebb fajta "dudort".Azért hívom dudornak mert csomóhoz nem igazán hasonlít.Nagyon félek hogy tumorom van,gondolkozom is hogy elmegyek urulógushoz.Még kisgyermek koromban volt heresérv műtétem,nem tudom hogy ez lehet-e kockázati tényező.Még azt szeretném kérdezni,hogy a heretumor a here melyik részén szokott kialakulni?A neten írt tüneteket nem igazán észleltem magamon,ott olyankoat írtak hogy pl:erős köhögés,tartós hátfájdalom,a here érzékenysége,emlő megnagyobbodása(az emlőm kissé meg van duzzadva már egy jó ideje,de a háziorvos azt mondta hogy ez a serdülőkorral jár.)Remélem válaszoltok.

#Heretumor?
2013. márc. 3. 16:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget,épp most jöttem az urológustól,semmi komoly,csak cysta.Nagyon megnyugodtam.:)
2013. márc. 5. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!