Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemnek a hátsó része...

A péniszemnek a hátsó része (talán korona, nem tudom a nevét, az a hátsó vezeték, ami a legnagyobb erogénzóna egy férfin) még vagy 10 évvel ezelőtt részleges szakadást szenvedett, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Van működő szexuális életem, de viszonylag hamar lekókad (mondjuk ha jó pár másodpercig szarakodunk barátnőmmel a behelyezésnél akkor már kókad kissé). Egy részen vékonyabb az a csík amiről írtam. Lehet ez ellen tenni, ha igen, mit? Egyáltalán lehet ez az oka a dolognak?

2013. márc. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

korona??? esetleg kantár?

Fitymafékre gondolsz? Mert az egyáltalán nem erogén zóna.

De ha szakad valami ott lent akkor az szakad, bár ez meggyógyul ugye és nem hiszem hogy ettől kókadnál le..

2013. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fékre gondolsz,az tud csak szakadni,és jól irod.

Pontosan ez alatt helyezkedik el,az elélvezés elinditójának az ideg központja .Ezen rész izgatása váltja ki az elélvezést .De a lelankadás nem ettől van.Agyilag nem tudsz azonosulni azzal amit csinálsz .A sex az agyban

játszódik,a pö**ünk csak kellék hozzá .

2013. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
melyik a kantár és melyik a fitymafék? Mert rákerestem és nem sikerült a kettő közti különbségre rájönnöm, de így névről a kantár valószínűbbnek tűnik (frenulum breve a neve a kantárnak)
2013. márc. 16. 21:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha az egy pár milliméteres szakaszon vékonyabb az még nem gáz? Hanem inkább fejben vannak gondok? Mert már orvoshoz is gondoltam hogy elmegyek
2013. márc. 16. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


˙

A kantár és a fitymafék az egy és ugyanaz.


Van a makkod elülső oldalán a húgycsőnyílásból nyíló, onnan előre lefelé futó, végül a fitymádba beolvadó, abban szerteágazó húrszerű bőrképződmény, AZ A TE FITYMAFÉKED, szlengesebben: "a kantárod". Ez le7 egy vagy többhúros, egymásba olvadóan kötegelt vagy csak egyszálú,... többféle-fajtája le7séges. Ha az vmikor megszakad, de nem teljesen, akkor idővel az is vissza-összeforr, és még jobban húz6, vagy hegesed7. Ha hegesedik fájdalmat okoz az aktus során, rosszabb esetben a fityma belbőrét is megrongál6ja, az már súlyosabb eset, emiatt van úgy, hogy a hegesedő bőr miatt már a szimpla fékátvágás nem elegendő, az orvos TKM-et ajánl6. (TKM = Teljes KörülMetélés). Ilyen esetben a plasztikázás ritka.


Döntsd el, mennyire vészes a helyzet, mert ha nem megy emiatt a szex, akkor a sok rossz élmény nemcsak a fékedben nyilvánul majd meg, hanem abban is, hogy nem tudsz csődörként viselkedni az ágyban, és félsz minden egyes aktusnál, hogy most már megint milyen rossz élményed lesz a farkad miatt,... szégyenkezni kezdesz, magadba zárkózol, gátlásos leszel. Mindez MI MIATT? :-o


Ne juss el idáig! Ha gáz van a fékkel, vágasd át! Nem olyan vészes a dolog, mint ahányan félnek tőle, mert szurit kapnak a fütyibe emiatt. Sok fékműtöttel is beszéltem már, mindegyik kibírta, egyik sem halt bele, éppen ezért SZEDD ÖSSZE MAGAD, ÉS LÉPJ! MOST! :-o


˙

Némi segítség és infó a problémádhoz:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ha kérdésed van, ne fogd vissza magad, csak bátran! Akár itt, akár >>priviben!

FEL A FEJJEL! ;-)


˙

Üdv: EE

2013. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Koronának (legalább is angol nyelvkörnyezetben) a makknak a peremét hívják, egyébként.


És: nem hinném, hogy a kókadást a szakadt fitymafék (frenulum) okozná.

2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!