Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A here-betegségek kizárólag...

A here-betegségek kizárólag fájdalommal járnak?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy az egyik(bal) herém nagyobb, mint a másik. Pontosabban mondva nem a herém. Mintha lenne egy kis valami a herém tetejénél. Ez a kis valami leginkább egy vízzel teli hólyagra hasonlít, állagra. Nem tudom elmozdítani a herém tetejétől, ott marad. Egyáltalán nem érzek semmiféle fájdalmat, se mozgáskor, se üléskor. Az ondóm normálisnak tűnik, mielőtt észrevettem volna, akkor is ilyen volt.


Olvastam, hogy talán a mellékherém lehet az, viszont akkor a másik herémnél is kellene hasonlónak lenni. Vagy én nem tudom. De nincs semmi.


Betegség, vagy csak rendellenesség (egészséges)?!



2013. márc. 17. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindennek úgy kell lenni ahogy leírtad.A herék nem egyformák ,amit sikert kitapogatnod sz meg a mellékherén az

ondóvezeték csatlakozása.Lehetőleg ne szaggasd le a helyéről.A másiknál is ez van ,csak még nem vagy olyan jó szakember hogy kitapogasd .Egészséges vagy ,mint a makk-od

2013. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Köszönöm a válaszodat. Amúgy 19 éves vagyok.
2013. márc. 17. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!