Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni aranyer...

Mit lehet tenni aranyer eseten? Trollok kimeljenek olyanok valaszoljanak akik estek hasonlo helyzetbe!

Figyelt kérdés
ol23 eves vagyok regen nem mozogtam sokat de egy ideje rendszeres testmozgast vegzek, kb 17 eves koromig alig volt rendszeres testmozgasom. De jo par eve neki alltam kemenyen kondizni es kb 3, evnel kisebb kihagyasoknal eszre vettem a problemat, neha elo jon neha elmulik. Most amikor ujra komolyabban elkezdtem edzegetni hazi szinten mint boxolo, ujra jelentkeznek a nehai verzesek, es nem szokvanyos szekletek, Tudtok-e valami alternstiv gyogymodot esetleg kihagyhatatlan etel illetve egeszseg modot arrs h ez elmuljon, idovel szerettem volna katonanak menni csak eppen aranyer nem lehet, otleteket es lehetoseglket kerek nem oltasokat mivel altalanos jellegu ez a problema! Kerem akinek sikerult lekuzdenie mi modon es mivel sikerult az ossza meg! Koszonom!
2013. márc. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nagy mértékben hajlam kérdése is, és kezelni kell kenőccsel azt meg ki kell próbálni kinek melyik passzol a legjobban.Akinek túlérzékeny és gyenge a bőre annak a törléstől is vérezhet mert kidörzsölődik. Számtalan kenőcs van és nedves törlőkendőt is lehet kapni.
2013. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyátalán nem biztos, hogy aranyér, főleg ha széklet problémád is van. A vérzéseket mindig komolyan kell venni és megfelelően kivizsgálni. Menj el gasztroenterológiára és vizsgáltasd ki magad!
2013. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz!

Az aranyér a proktológiára tartozik, az pedig a sebészetre. A proktológián a sebész megvizsgál, eldönti, hogy külső vagy belső aranyered van-e és milyen mértékű, ennek megfelelően tudja kezelni.

2013. márc. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!