Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A futás/kocogás, és az úszás...

A futás/kocogás, és az úszás kombótól jól lehet fogyni?

Figyelt kérdés

165cm vagyok, és 65/66 kg, most leadtam vagy 10-15 kgt, és egy picit mintha "lötyögne" rajtam a bőr! Ezt szeretném feszesíteni, szálkásítani...

még persze van rajtam vagy 10 kg plusz, mert ehhez a magassághoz maximum az 55-60 kg lenne a tökéletes, de esetleg ez a futás, úszás segítene!

Mi a véleményetek? Van még vlmilyen ötletetek, amit tudnék csinálni? És ami nem horribilis összegű? Köszönöm! :)



2013. ápr. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden mozgás segít valamennyit, a kérdés a mennyit és hogy biztosan az a legcélravezetőbb-e?


Például ugyan ennyit segítene ha az úszást (gyors, tempós úszás) saját testsúlyos erősítéssel egészítenéd ki. Minél intenzívebb az edzés, annál több eredményt érsz el.


Minél kevesebb cukrot, lisztet, tejterméket eszel, szintén annál könnyebben érsz el szebb eredményt.

2013. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az úszás,futás mellett azért súlyzózzál is! nem csak a pasiknak kell,nekünk is!!
2013. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami igazán fogyaszt, az a futás. Az úszás inkább erősít.
2013. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!