Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evel a modszerrel le tudok...

Evel a modszerrel le tudok fogyni? 14\L 158cm\58 kg

Figyelt kérdés

6:30-7:00 :1-2 kissebb szelet kenyer margarinnal megkenve,szalamival es melle zoldseg

10-11 :egy alma vagy valami gyumolcs

1:00 :egy alma

3:00 :keves fozelek\ keves krumpli hussal

18:00-19:00 : egy fott tojas zoldseggel

E melle hetente 5-6-szor naponta kocogok amennyit birok.


Kb.jo ez az etrend? Marciusig le tudok adni ugy 8 kg-t?Nyugodtan mondhattok tippeket vagy tanacsokat hogy mit sportoljak vagy hogy jo-e ez az etrend.



2012. okt. 7. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem margarint ne egyél, mert nagyon egészségtelen. Ezen kívül kenyeret se(hízlal), krumpliból is ha lehet, akkor keveset és inkább sok húst, a főtt tojás zöldséggel az teljesen oké, meg a gyümölcsök is :) szerintem 2 hónap alatt is leadhatsz 8 kilót, ha főleg zöldséget, húst, tojást, halat, gyümölcsöt eszel :) meg magokat
2012. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

azzal nem fogsz fogyni hogy keveset eszel... és különben sem attól leszel szép, hogy sovány vagy...

[link]

Látod, nem mindegy, hogy mennyi a test zsír-izom arányod, lehetsz 60 kg, ha 13 % az arány, ha csak az arányt kívánod javítani akkor úgy fogsz kinézni, mint az első kép, pedig nyilván úgy szeretnél, mint az utolsó.

Ami neked kell első sorban szálkásító diéta. A zsír hamar lemegy 1 hét/1kg az semmi ahhoz képest ami az izom felszedése lesz 1kg/hónap.(az első évben)

Végül is te döntesz, olyan másfél év alatt simán lehet valódi modell alkatod vagy mondhatod azt, mint a többi csaj itt a fogyiblogban, hogy "nem akarok izmos lenni, mint Mr. Olympia", meg "nekem rossz a genetikám".

2012. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat.Nekem ez nem ehezes.Jol lakok ettol az etrendtol es el szoktam menni szaladni is hetente legalabb 5-szor.Kondiba vagy termekbe nem tudok menni mert eleg kicsi varosban lakok es nincs nalunk.Megprobalok minel kevesebb kenyeret,krumplit es ch-ban gazdag eteleket enni.Meg varom a vaalszotokat.
2012. okt. 8. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem írtál tejes dolgokat, de azokat is jó lenne hanyagolni. Hús és zöldségevés mellett minden egészséges ember szép karcsó lesz.

A betegek pedig a gabona, sok ch, tej elhagyásával gyógyulnak meg.

2012. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ja sportolj és egyél egészségesen, ENNYI
2012. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a kevés mennyire kevés.HA tényleg kevés, és az étrend nem tartalmaz többet 1400kcal-nál, márciusig szerintem lemegy 8 kg. A reggeli kb 300 kcal( 1szelet kenyér 75,margarin , szalámi :150, zöldség kb 20-50 kcal, 2 alma 100-150, főzelék, krumpli, hus: 400-500 ?, főtt tojás kb 100,zöldség:?, nem tudom szerintem nem rossz :)
2012. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
heti 1 kgal lehet számolni ha úgy csinálod ahogy mondom, de akár számolgathatod is a kalóriákat...
2012. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-6 ×?????:OO

Azt hogy csinálod?

Nem inkább heti 5-6??

:D

Amúgy igen simán letudsz adni 8 kilót így

2012. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
heti 1 kiló az egészséges...
2012. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem arra értettem :DD
2012. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!