Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update-zel? Vagy nem, de...

<3Zsuzsi<3 kérdése:

Update-zel? Vagy nem, de fogyni szeretnél? Most kezdenéd el a futást, kocogást?

Figyelt kérdés
Gyere velem! Szegeden a Kálvária téren szeretnék futni (de más helyszín is jó),de mivel rég nem futottam,olyan,mintha most kezdeném,ezért nem is tudok futni,csak kocogni és azt is sűrű pihenéssel,mert nem kapok levegőt! Ehhez szeretnék hasonló partnert keresni,aki most szeretné elkezdeni,akivel együtt bénázhatnánk és beletanulnánk! Mindegy,hogy fiú vagy-e vagy lány! (Én 37/156/75 vagyok.)3 gyermek édesanyja. :)

2013. márc. 27. 12:51
 1/7 anonim válasza:
Én olyan szívesen csatlakoznék hozzád, csakhogy sajnos nem szegedi vagyok!:)
2013. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia szegedi vagyok most kezdek az updatnek husvét után.Én nem futni szeretnék először hanem aerobicozni:)ha kicsit összeszedem a kondiciom csatlakozok:):):)
2013. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A futás a legjobb es leginkabb költség kímélő. Csak fussatok!
2013. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló írtam privát üzit! :)

3. válaszoló köszi! még megvárom a jobb időt azért! :)

1. válaszoló kedves vagy! :)

2013. márc. 28. 19:55
 5/7 anonim válasza:

3. Én is így gondoltam, de húsvét után ennek már nincs akadálya. 10 fok körül már ideális. Nyáron a 30-40 fok úgyis kegyetlen, csak este 7 után lehet és úgy is megerőltető, de akkor sem szabad abba hagyni.

Sajnos most egy kicsit lustább időszakomat élem, így a 3. gyerek után, de kettő után még évekig futottam és kimentem -10 fokban is, sapka, sál, kesztyű, két nadrág, három pulcsi....

Na erre most képtelen vagyok, de jön a jó idő én is rászánom magam a +10 kg-om lefaragására....

2013. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok,szeretnék elkezdeni futni de nem szeretnék egyedül...ha valamelyikőtök Budapesten lakik és lenne kedve csatlakozni írjon rám!
2013. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig keresem a kocogótársam! :)
2014. máj. 1. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!