Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon fáj a bal herém. Lehet...

Nagyon fáj a bal herém. Lehet nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Üdv.Ma délután elkezdett nagyon fájni a bal herém, és picit meg is duzzadt. Főleg érintésre fáj. Elkezdtem tapogatni és van valami fura elváltozás a heregolyóm alján. Mi lehet ez, és érdemes-e ezzel orvoshoz fordulni? 16 vagyok és annyira félek a hereráktól, hogy nem birok aludni csak itt reszketek :/

2013. ápr. 22. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz..ezeregy oka lehet..sokat keresztbe rakod a lábad,beütötted és valami trauma érte,rátekeredhetett az ondóvezeték,stb,stb. ha nem múlik el pár napon belül,menj el vele szerintem...
2013. ápr. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A rák nem fáj.

Az egy fájdalommentes csomó lenne csak a heréden, amit érzel. Nem vándorol, nem mozog, amit érzel, az a mellékheréd valószínűleg.

Azonnal urológus, mert lehet herecsavarodás is, ami veszélyes állapot, fiatal korban előfordul.

2013. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ma délután? Időutazó vagy?
2013. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HA 16 éves vagy, akkor az teljesen normális,mmert még nőnek a tökei.Az előző vagyok.
2013. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha úgy fáj hogy majd besz arsz akkor akár herecsavarodás is lehet azzal már kórházban kell lenned

ha nem vagy ott akkor orvos

amit érzel az jó eséllyel a mellékhere ha meg van duzzadva lehet gyulladás is

2013. ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a herék növekedése nem fáj
2013. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De fáj,mindenkinek fájt kiskorában. Akinek nem nem tudom miért, de nekm is fájt meg osztálytársaimnak is. Akkor néztem utána és olvastam, hogy fáj.
2013. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
esedékes mert nekem nem fájt soha
2013. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*érdekes
2013. ápr. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, mindenképpen menj el vele orvoshoz! Egyrészt a családorvosodhoz, aki ad beutalót szakrendelőbe. De ne halogasd! mert van egy ismerősöm, aki kicsi volt és azt hazudta a szüleinek, hogy a hasa fáj, aztán mire az egyik orvosnak eszébe jutott végre, hogy le vegye az alsónadrágját... szóval akkora lett az egyik heréje, hogy le kellett műteni. Később (szerencsére) a pasinak lett gyermeke, de a hangja kicsit vékony (eunuchos) néha.

Ha semmit nem talál a hagyományos orvos, akkor menj el homeopátiáshoz is. Az majd meg fogja kérdezni, HOGYAN fáj? Égető? Nyomó? Horzsolásszerű? Préselő? Szúró? vagy esetleg görcsös a fájdalom? Mindegyikre más szer van! Még olyan is lehet, hogy hideg kövön ültél és gyulladás lett. Vagy valami ráhúzódott: mumpsz... Bátor legyél!

(Amúgy az is egy tünet, hogy valaki fél a ráktól! Ez is gyógyítható homeopátiás szerrel.) Jobbulást!

2013. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!