Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata megnagyobbodás 15...

Prosztata megnagyobbodás 15 évesen?

Figyelt kérdés
nagyon úgy érzem hogy az. Amikor pisilnem kell nagyon ingerlékeny vagyok, a munkát sokkal nyugodtabban végzem ha pisiltem már, de ha nem akk nagyon stresszes vagyok. Sokszor van merevedésem azért mert pisilnem kell, recskázás után pedig sokszor pisilek. Már nagyon idegesítő hogy ingerült vagyok amikor ürítenem kell, és miután pisilek nem jön ki egyből az egész, hanem utána még erőlködök hogy jöjjön, és úgy érzem mindig marad. Vegyek Prostamol Uno-t? Nem akarok orvoshoz menni.
2013. máj. 7. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nem a prosztata, inkább talán fitymaszűkület okozhat vizelési nehézséget. (Persze a prosztata gyulladása sem kizárható vizsgálat nélkül.)

Előbb-utóbb szembe kell nézni az urológussal.

2013. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen prosztata megnagyobbodás lehet. De az nem lehet joindulatu. Persze nem kell orvoshoz menned, de akkor nagyon élvezd ki a hátralevö idödet.
2013. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nagyobbodás nem alakul ki. Mi több még a végleges méretére is éveket kell várnia.Én magam is ingerlékeny vagyok pisilés előtt .A mervedés létrejötte is normális dolog,ha nagyon kell már .Valóban vannak ezek a tünetek,hisz a pisilés nagyban összefügg a prosztatával .

A prosztatában van az a szelep,ami kinyit ha pisilsz .

Aztán ahogy megkönnyebbültél kicsit,a vizelési inger is alább hagy,miután még azt érzed nem ürült ki a húgyhólyagod .Valóban csak erőlködésre indul meg újból .

Pisilési inger hatására is merevedés léphet fel ,főleg éjszaka alvás közben .Ez az egyik akadályoztatója ,hogy bepisil.Anatómia szerint a férfiak merev p. nem tudnak

pisilni.Ez azért van igy ,hogy sex közben egy csepp vizelet sem kerülhet a hüvelybe .Recska után pedig a

proszta kelti a vizelési ingert.De nem egykönnyen indul meg .Vissza kell rendeződni a szerveknek .

Semmit ne vegyél,amikor pisilni kell indul is .

2013. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!