Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam el szuleimnek,...

Hogyan mondjam el szuleimnek, hogy fitymaszukuletem van?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem eszre es kicsit kinosnak tartom beszelni rola, es tudom hogy mihamarabb dokihoz kene mennem. Hogyan mondjam el szuleimnek, es kerdezzek rola toluk??? 14F

2013. máj. 19. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

anya, apa, van egy kis probléma

az a megérzésem, hogy fitymaszűkületem van, el kéne nézni a dokihoz, hogy kiderüljön mi a helyzet

2013. máj. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Minek akarod nekik elmondani, ha kinosnak érzed? Menj el orvoshoz és vele beszéld meg.
2013. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
2 es azért kell elmondani,mert fitalkorú még,és a szülő nélkük semmilyen beavatkozást nem végeznek el rajta .
2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy érdemes, ahogy az 1. válaszoló írta, mondd meg nekik, hogy szerinted probléma van, és hogy mielőbb orvosolni kell. szerintem még a gyerekdoki megcsinálhatja, de minél előbb túl vagy rajta annál jobb, és ezt mondhatod szüleidnek is, ez nem ér rá, mert még elfelejtődik...
2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, szólj nekik.


Másrészt: mesélj, mi pontosan a baj, meddig tudod hátrahúzni?

2013. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokihoz...
2013. máj. 21. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtak ? Remélem nem súlyos !
2013. máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mesélj, mi a diagnózis?
2013. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!