Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet hererák? Csomók a...

Ez lehet hererák? Csomók a here mellett

Figyelt kérdés

A herém tetején, a péniszem felől érzek csomósodást, mintha herevisszér lenne, de a herém hátulján végig tapintható, egészen a herém aljáig ahol szintén van egy kis csomó. Ezek álló helyzetben teltebbek, ülő, fekvő helyzetben pedig teljesen ellágyulnak, alig érezhetőek (de azért érezni mintha lenne ott valami). A bal herém kisebb is mint a jobb, a jobboldaliban viszont ugyanúgy érezni felül a kanyargós vénákat, de nem úgy mint baloldalin, mert ott álló testhelyzetben egészen tömött, jobbon nem. A jobboldalin alul nincs semmi, balon meg ott az a csomó, aminek egyébként úgy tűnik van valami kékes átütése, de nem tudom, hogy az maga a megduzzadt véna, vagy csak a csomó feletti vénát látom. Voltam még vérvizsgálaton meg vizeletvizsgálaton is, de ott nem találtak semmit. Ultrahangon sem (de heréket nem vizsgálták még). Szóval a csomók tapintása nem annyira kemény, kissé összenyomhatóak, fekve nem is tűnnek csomónak, állva olyan mintha a bal herémhez csatlakoznának, de fekve meg nem, inkább sokkal kisebbnek érezhető maga a here. Néha mintha éreznék kis húzó fájdalmat, és bal oldali nyirokcsomó a combom felett érezhetően nagyobb mint a jobboldali, bár nem sokkal.

Ez lehet rák? A csomók nem a "herében" vannak,inkább körülötte, mellette. Néha meg vizelés után csíp is egy kicsit, nem tudom, hogy van e jelentősége. Orvoshoz hülyeségekkel nem akarok menni...


2010. márc. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen valamik több éve. de minda kettő herémnél ugyanott a tetején (2 db), nem hiszem hogy ilyen szimmetrikusan van hererákom...
2010. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most a latin nevét meg nem mondom fejből, de normális
2010. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom utolsó nem nekem szólt. Valaki nem tudna írni valamit? A jobb herémben van egy kis kemény borsóméretű "kinövés" is. Még nem vizsgáltam magam korábban, de ez normális?
2010. márc. 26. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van már ~5 éve. Szerintem nem gond, de ha gondolod, menj el dokihoz.
2010. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!