Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrég hajtottak végre rajtam...

Nemrég hajtottak végre rajtam körülmetélést, és lenne pár kérdésem amire nem találtam választ. (? )

Figyelt kérdés
Először is,talán az én problémám,talán a dokié olyan széleskörű felvilágositást nem igazán kaptam,igaz,nem is kérdeztem rá.De amik érdekelnek,hogy nekem azt mondták,ami kötést kaptam a szerszámra,azt egy napig kell csak rajtatartani utána nyugodtan levehetem,kérdem én,hogy használhatok alsógatyát már,vagy inkább még valami bő nadrágba flangáljak??2.elég a sebre a kamillás borogatás vagy érdemes valami kenőcsöt is használni rá,esetlegesen talán a gyorsabb gyógyulás érdekében,valamint a "borogatást" én úgy oldom meg,hogy a vattát belemártom a kamilla főzetbe és úgy körbecsepegtetem a kérdéses helyeken elég bő cuccal,ez igy megfelelő???3.mennyi ideig nem érheti viz a dákót??????

2013. máj. 31. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


Azt, hogy hordhatsz-e alsógatyát, te érzed majd. Nekem műtét után másnap már nem fájt, közvetlen a műtét után meg a zoknimat alig bírtam felvenni.

A sebre kenj még betadine oldatot vagy krémet, az is fertőtleníti. Bele is csöpögtetheted a kamilla teába akár.

A borogatást én úgy oldottam meg, hogy egy tálba főztem a teát, és abba mártogattam a szerszámot 5-10 percig naponta 2x.

Én úgy csináltam hogy 1 hétig óvszert húztam a szerszámra és úgy tusoltam, így nem érte víz.

Mielőbbi gyógyulást! :)

2013. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat,én is remélem,hogy mielőbb használható állapotba kerül!!
2013. jún. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!