Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. hány éves korodig nőtt a...

Kb. hány éves korodig nőtt a péniszed? Későn/átlagos/hamar érő típus voltál?

Figyelt kérdés
kort is PLS

2013. jún. 1. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább későm érő,és 16-17 körűl meg is állt a növekedés .
2013. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

63 vok,de jól emlékezem ezekre az időkre .

1 voltam

2013. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nemiérésben koránérő voltam mert 12 évesen már volt spermám és 10,5 vagy 10 és 3/4 évesen volt előváladákom és 11,5 évesen szőrősődtem kb.De 14 éves korom körül megállt a növekedése ha jól emlékszem,addigra már elég nagy lett,meg én is már 180 cm magas voltam kb.
2013. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 as bocs ,de ki kell hogy igazitsalak. Megnézném azt a fiut akinek 12 évesen már spermája van .Az ekkor tájt jövő

nedvet a prosztatád termelhette,mert hogy ez dolgozik elsőként.Anatómiailag ez lehetetlen is .Azon meg végképp elcsodálkoznék ,hogy előnedved meg 30 éves korod után volt csak.Ezt a nedvet viszont a cowper mirigyek termelik,ez még megelőzi az elélvezés előtti nedv kijöttét is .

Kicsit olvasd át a biosz ezen részét .

2013. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es ne haragudj, de az előtted szóló nem azt írta, hogy 34 évesen, hanem azt, hogy tíz és háromnegyed évesen.

A kérdésre meg az a válaszom, hogy ne aggódj, mert azt olvastam egy felvilágosító könyvben, hogy először a golyók nőnek meg és csak jóval később a pénisz hossza. Még 21-24 éves korban is nőnek a férfiak! Nincs miért félned! és nyugodtan nézz meg egy 12-16 éves lányt, hogy pl. mekkora melle van, és 36 évesen meg már akkora mellük van, mint egy duda. Szóval az ember mindig fejlődik, változik.

2013. jún. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 ös,valóban 34 nek néztem,ebben igazad van .Abban hogy a herék növekedése tovább tart,de a péniszé a kamaszkor,

illetve a nemi érés befejezésével nem nő tovább.

Infó,egy orvosik szaklap.

2013. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2013. jún. 2. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

eléggé elolvastad a 10 és 3/4 évet,de bizony van akinek 12 évesen már van spermája,európában több helyen is volt rá eset,hogy valaki apa lett 12 évesen,angliába is a legfiatalabb apa és dns is kimutatta hogy a kissrácé volt a baba 12 évesen lett apa,van ilyen bizony.


Cigányoknál sem ritka hogy nagyon fiatalon szülők lesznek a gyerekek,gyerek nevel gyereket.


Sőt vannak extrém esetek is,amikor egy srác még korábban válik ivaréretté,mért lányoknál bizony van aki akár már 9-10 évesen menstruál,sőt van valami betegség ami miatt egy kislány már 5 évesen menstruált.De a csajok simán 11-12 évesen már nemileg érettek lehetnek.Lány tesóm 11 évesen már mensturált.


Hidd csak el vannak extrém esetek,a 12 év meg nem extrém,a családunkba mindenki koránérő típus.

2013. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 9 évesen már rendesen szőrös volt. És már akkor 13-14 centi colt a farkam. Most 13 vagyok és 15 centi. Ja és már 10 éves koromtól verem:D
2013. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!