Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Megtehetem, hogy megcsináltato...

Megtehetem, hogy megcsináltatom az APEH-al az adóbevallást, majd ha megküldik, utána mégis én töltöm ki a másik, normál nyomtatványt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha nem nekem kellene vesződni a bevallással, viszont egészségpénztáras visszaigénylésem lenne, aminek nincs rublikája az egyszerűsített bevalláson. Ilyen esetben mi a teendő?
2011. febr. 3. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az apeh csak azoknak csinálja meg a bevallását, akiknek nincs más, mint amiket azon a nyomtatványon fel lehet sorolni, amit most kiküldött. Amennyiben bármely más tételed is van, nem kérheted, hogy az apeh csinálja meg.
2011. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már bocs, de ha ki tudod te is tölteni, miért az apeh töltse ki. Azok csináltatják meg akiknek halvány lila fogalmuk sincs hogy mi az az adóbevallás.


Csináld meg magad szertintem. Ez tök macera, hogy küldesz Ny-st aztán kapsz ajánlatot, amit vissaküldesz.

2011. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!