Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ilyen akinek normál az...

Van ilyen akinek normál az alkata mégis nagy a hasa? Help!

Figyelt kérdés

Nekem normál az alkatom a BMI szerint 21.

S-M ruhát hordok, 27es a farmer méretem, mégis nagy a hasam.

Haskörmérete: 88 cm. kb 4 hós terhes lennék. Háziorvosom mondta hogy semmi bajom, csak nincs izom a hasamon. Ez igaz? Ma megyek testzsírszázalékot mérni,hogyha magas lenne akkor zsírégető edzést kell edzenem? Mert ha nem magas akkor mit tegyek? Nagyon szeretnék normális hasat magamnak. Narancsbőr azt mindenkinek van, kezelni tudom. Csak hasat sose találok rá megfelelő kezelési módot.

Segitsetek. 22/L


2011. ápr. 20. 11:58
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként 160/55 kg vagyok.
2011. ápr. 20. 12:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudok ennél jobbat is :D BMI-m a 18-as határt épp hogy súrolja, szörnyen vékony vagyok, de úgy nézek ki mint egy 3 hónapos terhes. A hasam nem tudom mekkora centire, mert nincs itthon centink. 100-150 felülést élből, minden gyakorlás, rákészülés nélkül megcsinálok, tehát hasizmom van bőven. Akkor én most mi a fenét csináljak? :D
2011. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a lábam teljesen izmos, a karom is, minden oké, csak hasra hízok. Nyáron rendszeresen terhesnek néznek. Már lassan 3 hónapja tornázok heti 5x, és lassan, de biztosan kezd lemenni a hasam. A fő, hogy fél óránál többet mozogj intenzíven, mert fél óra- 40 perc után kezd el égni a zsír.
2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

160 cm/55 kilogramm kicsit sok. Én 166 cm-hez vagyok ugyanennyi és rajtam is van felesleg csak nem hason, hanem mindenhol máshol!

Futás jó rá! Amúgy alma alkatú vagy, és minden kis felesleged a hasadon akkumulálódik.

2011. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

detto nálam is

már a karom lábam vékonyabb a hasamról is ment már le de az még mindig aránytalanul jobban kinyomódik, csak én fiú vagyok.

2011. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kérdés nem rég

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ez genetika kérdése, hogy hova hízik az ember.

160/55 egyébként normál testalkat (valaki írta, hogy sok... normál esetben nem az, mert pont jó lenne, csak így rosszabb, ha minden csak 1 helyre megy)

Diétázhatsz, meg sportolhatsz, jobb lehet tőle, de ezt nem lehet sajnos megváltoztatni:-/

2011. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!