Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. másfél hete kezdtem el...

Kb. másfél hete kezdtem el szedni a biotech-es Power Pro proteint, de közben akadt egy kis problémám. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ez idő alatt 4x voltam együtt a barátnőmmel, melyek után mindig enyhén szúró fájdalmat éreztem a prosztatámban. Mivel egyéb különleges dolog nem történt velem az elmúlt másfél hétben, csak a protein szedésével tudom összefüggésbe hozni. Szerintetek mi lehet a probléma?
2013. jún. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egyik haverom is ezt szedte,és egy év múlva avval cseszegettük hogy mikor feküdhetünk le a nőével.Sajnos ez nem vicc,ez igaz dolog! Ha már van gyereked akkor már tökmindegy hogy fel áll a dákó vagy nem
2013. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő nem volt kivizsgáláson? Vagy mit tett ellene, hogy ez ne forduljon elő többet? Magával az erekcióval egyébként nincs probléma, hanem a dolog után még egy ideig egy picit szúró fájdalmat érzek ott gyomortájon.

Arra gondoltam, hogy a következő hétre leállok vele, hátha elmúlik.

2013. jún. 8. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt,mája kezdett tönkre menni olyan volt mintha 10 éve egész nap csak piált volna.Pont most beszéltem vele felvetettem neki ezt a témát egyből rávágta miről is van szó.
2013. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nemi fertőzött vagy! De ugye amikor lefeküdtetek (sex)akkor minimum valamelyikőtök volt már mással?Ezt egy HPV kiirthatatlan alfaja okozza,amire lehet szedni csillapító szereket,de megszüntetni nem lehet! Tisztelettel: Dr.I.Lajos
2013. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor most a prosztatád, vagy a gyomrod szúr? Prosztata ugye jóval lejjebb van, a hímvessző testbeli "folytatásán".

Próbálj 1-2 nap szünetet tartani (mind szex, mind por terén), bár én nem a porra gyanakodnék (alighanem véletlen az összefüggés), kétlem, hogy a "no pain no gain" filozófiát ennyire komolyan vennék a testépítők:)

Ha meg huzamosabb ideig fennáll, irány az orvos. Ugyan nem kellemes, de ha esetleg prosztatagyulladásod alakulna ki, no, azt nem köszönnéd meg (kb mintha konstans tökön lennél rúgva).

2013. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!