Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom, sokan kérdezték már...

Tudom, sokan kérdezték már ezt, de nem találtam egyértelmű választ. Kérem, valaki, aki ért hozzá válaszoljon?

Figyelt kérdés

Nem volt még szexuális kapcsolatom. A Makkom peremén vannak ilyen fehér kis dudorok, alig 0,5-1 mm nagyságúak. Nem viszketnek meg semmi, de mintha szaga lenne tőle a makkomnak O.o nem voltam még lánnyal, hiszen csak 16 vagyok, ezért nem tudom mi lehet az.


Ezek nem most jelentek meg, már évek óta ott vannak, legalább 12 éves korom óta. Előtte volt fitymaszűkületem kiskoromban.


Ha bekenem Canestennel, hogy hátha gomba, az nem baj? Pár napig kenegetném, ha nem tűnne el, akkor valószínűleg ártalmatlan dudorok?



2013. jún. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek faggyú mirigyek,teljesen normális.Minden fiúnak van,ezek gondoskodnak a makk zsirzásáról.A többlet termelést nevezik szmegmának, (túrósodik) ennek van kellemetlen szaga .Nem kell ezt kenegetni semmivel,napi tisztén tartás a megoldás .
2013. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy a makkodnak az alsó részén ilyen kis fehér dudorkák vannak?

Nekem is van ilyen, és más kérdés is volt... ha nem bírod lemosni, akkor az nem smegma rajta hanem ilyen.. dudor..

Az oldalon amit linkeltek ott azt írták ,hoyg ez ártalmatlan, és hogy leszedni elég kockázatos, mert lehetnek melléfogások is.

2013. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. jún. 16. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!