Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a körülmetélt nemiszerv?

Milyen a körülmetélt nemiszerv?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már róla,de nem tudom,hogy miben különbözik egy átlagostól ,és hogy mik az előnyei és hátrányai..
2013. jún. 27. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nyugalmi állapotban sincs bőr a makkon. A körülmetélés a fityma eltávolítását jelenti.
2013. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs fityma, nehezebb maszturbálni. A vallásos birkák vezették be akiknél bűnnek számít.
2013. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Minden körülmetélt zsidó, és egyiknek sem volt soha fitymaszűkülete.
2013. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Az a lényege, hogy eltávolítják a fitymát, így a makk mindig szabadon van.

Előnyei, hogy tovább bírja a szexet, tisztább, és sokaknak a látványa is szebb. Hátránya talán az lehet, hogy kicsit érzéketlenebb a makk, mivel nem takarja semmi, de ez se feltétlen hátrány, hiszen emiatt lehet az, hogy tovább bírja.

Különböző okokból történhet a körülmetélés: lehet egészségügyi okból pl fitymaszűkület kezelésére, kultúra miatt pl az USAban a többség körülmetélt, vallási okból pl a zsidó és az iszlám esetén, de vannak olyanok is, akik minden más ok nélkül, saját elhatározásra döntenek a körülmetélés mellett. Tehát az egyáltalán nem igaz, hogy minden körülmetélt zsidó!

2013. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Amit az utolsó ír,nem igaz teljesen.,van benne kevés igazság,sokak számára egyáltalán nem szebb a látványa,sőt otckodnak tőle,rondának tartják a folyton villogó piros makk látványát,leszólják,és az sem igaz,hogy amerikában a többség metélt lenne,kb a 40%-uk metélt és míg korábban ez a szám nagy volt mára már csökken,mert van mód a tisztálkodásra,tisztántartásra,tehát nem szükséges.Általában homokos vidékeken alakult ki a metélés mint szokás,mert ott nehezebb volt a tiszálkodás.


Magyarországon,vagy németeknél,osztrálkoknál is kevés a metélt ember,sokan még nem is láttak és igen sokaknak nem tetszik,tehát ezt a dumát ne hidd el,hogy tetszene,vagy szebb lenne.Nem rég láttam egy orvosi műsorban hogy úgy volt körülmetélve a faszi,hogy a makkja kinnt villogot,nagyon piros volt és mint ha valmai körgyűrű lett volna a pénisze végén,nem volt valmai szép látvány.Az sem igaz hogy a sex jobb lenne tőle,sőt sokaknak éréketlen,vagy kevésbbé érzékeny sexnél a péniszük a csupasz makk miatt.


Most gondolj bele hogy náluk sem igazán látnak ilyen péniszt a nők,hogyan lehet kijelenteni hogy jobban tetszene nekik,attól hogy valaki metéltként együtt volt 5-10 nővel még nem jelenti azt hogy tetszik az összes nőnek,simán fel lehet tenni akérdést hogy melyik tetszik jobban,de még ebből sem lehet következtetni igazából.


De úgy képzeld el,hogy simán lankadt állapotban hátrahúzod a fitymád és makkod elől,szabadon van,de mondon sokszor olyan mintha valami körgyűrű vennél körbe,elég érdekesen néz ki némelyiknél.

2013. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, láttál te már metélt hímvesszőt? :-) Egyáltalán nem piros. És nőként nekem izgatóbb látvány. De a metéletlen hímtaggal sincs gondom. Olyan ez a férfiak számára, mint a nőknél a mellméret.
2013. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Láttam metélét péniszt és ahogy sok féle mell van,és sokféle színű is,és a mellbimbó,melludvar nagysága színe is más,van ahol szinte barnább bőrűeken fekete,úgy a pénisz és makk színe,mértet kinézete is tök eltérő,más tud lenni,ahogy egy metélt pénisz kinézete sem egyforma,láttam ami egészen normális volt és láttam ami ....,


A mell eltérő mérete az természetes,nem avatkoztak be,kivétel műmellnél,tehát mellméret és metélt pénisz két külön téma,hisz a metélt pénisz az egy beavatkozás eredménye,egy bőrrész levágása,tehát nem természetes külső.


Természet adta mellméret különbségeket ne hasonlíts a metélt(beavatozott)péniszhez,kivétel ha te most nem műmellről beszélsz ott is beavatkozás történt.


Nekem semmi bajon,amikor orvosi okból,mert valóban nincs rá más mód történik,de amúgy meg nem tetszik,nem szép ennyi,nem tetszik az érzéstelenítés nélküli brutális csonkítás ami sok országban még megy,vagy hogy meg sem kérdezik az egészséges pénisszel rendelkező gyerekeket és csak úgy más dönt a testéről és levág onnan egy darabot ennyi.


Nem kell kiakadni,sok metélt pénisz egyszerűen nem szép sok nő és férfi számára sem,csak itt vannak akik igen akarják terjeszteni,nem kell itt előadni mennyivel jobb,szebb,a sex is jobb,itt csak ennyiről van szó,mert ez féremagyarázás,ez kamu.Kamu meg nem kell.


Sok féle test,testrész van még az sem egyforma amihez hozzányúltak valahogyan ennyi,a műmell sem mindenkinek tetszik,ahogy egy kicsi is lesz formás,de logos is.

2013. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
81%-os,mért baj neked hogy más véleményen vagyok,sokan vannak más véleményen,írtam az nem tetszik amit összehordanak itt,szebb,jobb,jobb a sex vele,stb.,mert ez nem igaz és csak azok akarják ezt elhitetni akiket metéltek.Én olvastam sok ellenpéldát,száraz makkról,folyton kenegetni kell a makkot,hogy ne száradjon ki.Eltérő külsejű péniszek vannak,nem is baj,csak ne hordjanak valótlant össze ennyi.
2013. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem a véleménykülönbségünk zavar (bár nem értem, miért gondolod, hogy én más véleményen vagyok, hiszen kizárólag esztétika szempontból véleményeztem a dolgot, azt pedig te is elismerted, hogy ízlések és pofonok...), hanem az, hogy te a sajátodat tartod általánosnak :) Ezzel az erővel én is mondhatnám, hogy mi bajod van azzal, hogy nekem tetszik a metéletlen pénisz (is). Engem nem kell meggyőznöd. Meg senkit sem.


A mellméretet úgy értettem, hogy ez csak a nőknek központi kérdés, a férfiak többsége tojik rá. Ahogyan a pénisszel kapcsolatban is csak a férfiaknak vannak problémáik (méret, egyenes, görbe, metélt, nem az), mert a nők többségének meg ez a tökmindegy. Persze az egyéni ízlés mindenhol közbeszól.

De még mindig esztétikáról beszélek. Csak hogy világos legyen.

2013. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%
81%-osnak amit írtál most teljesen egyet kell értenem veled,de mint írtam engem csak az zavar amikor féremagyaráznak,te annyit írtál neked jobban tetszik,ez tök oké,de az előtted lévő már összehantázott kicsit,itthon kevés a metélt pénisz így ő honnan gondolja hogy ez annyira bejönne a nőknek,amikor hát nem tudom hány nő látott valójában metélt péniszt kicsiny hazánkban.
2013. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!