Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Mi a...

Fitymaszűkületem van? Mi a teendő? Segítség!

Figyelt kérdés

Nyugalmi állapotban majdnem teljesen le tudom húzni a fitymámat, lehet teljesen is letudnám, de fáj és szűkül. Szerintem csak tapadásról van szó, de bizonytalan vagyok. Dokihoz nem akarok menni, volt már korábbi problémám még fiatalabb koromban. Hallottam krémes és gyógyszeres kezelésekről is. Emiatt nem merek szexelni sem. Segítenétek ?

15/F



2013. júl. 2. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező,

óvatosan kell olvasni itt a válaszokat, mert sokan úgy tanácsolnak őrültségeket (vágasd le az egész fitymádat és hasonlók), hogy közben nem is férfiak, közük nincs a férfiakhoz, ráadásul soha nem vállalják magukat, az arcukat.

Látni, milyen trollok vannak itt, akik évekig éjjel-nappal írnak fiatal srácoknak, hogy meggyőzzék őket, tegye mindenki magáévá azokat az elveket és fétiseket, amik őket sarkallják megállás nélkül ilyen agresszív propagandára.

Tisztességes nézetem van, annyi, hogy az egész-ség pártján vagyok, az ember összes porcikája okkal létezik és az egész-ség (tökéletes magyar szó) kifejezetten erről szól. Amivel megszülettünk, arra illik vigyázni.

Ha nem vigyáz az ember, ostobán megszabadul működő lépétől, mandulájától, fitymájától, akkor az problémákat okozhat.

Nem véletlen, hogy Dr Spock (világhírű gyermekorvos, gyakorló anyukák nyilván ismerik a nevét) kifejezetten elutasította a csecsemők rutinszerű körülmetélését.

A szakmában sincs egyetértés, hiába hazudják ezt páran azok közül, akik soha nem vállalják az arcukat senki előtt.


Azt tanácsolom, hogy menj el egy tisztességes, jó szakemberhez és mondd el neki, hogy a fityma legnagyobb részének a megtartásával szeretnéd megoldani ezt a problémát.


SZTK-rendelőbe inkább ne menj, mert ott valós lehet az a rémálom (ami nekem sajnos valósággá vált), hogy 10-ből 10 hentes azt fogja mondani, hogy igen, vágjunk le mindent...

2013. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!