Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csajok! Nektek bejön az ha a...

Csajok! Nektek bejön az ha a zacsim borotvált, és a farkam fölött csak rövidre vágom (kb 2 cm re) a szőrt? A farkam 15 cm 16 /F

Figyelt kérdés

bejön?

kort is írjatok légyszi!


2013. júl. 6. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Engem teljesen hidegen hagy a TE zacsid.

20L

2013. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány csajról ábrándozol ? El vagy te varázsolva .
2013. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Höhö, első válaszadón jót nevettem :D


De igen, ez így rendben van szerintem, bár a 2 centi picit sok talán, az még mehet kisebbre.


22/L

2013. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jönnél be, ha nem borotválnád sehogy. Csak az a szép, ami természetes.
2013. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 es jó válasz volt.Nem árt kicsit helyre tenni a maguktól elszállt fiúkat . /F.voltam /
2013. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Képet kérünk!

Nekem egyébként bejön.

2013. júl. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja jobban szeretik ha azért van fanszőr,a csupasz pénisz fiatal fiúknál,felnőtteknél szokás,de egy közös zuhanyzóba ahol már nem fiúk hanem 30-40 éves férfiak vannak ott csupasz pénisz nem igen van,még be is szólnának érte.
2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!