Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van, milyen...

Fitymaszűkületem van, milyen vizsgálatra kell számítanom az orvosnál? Mit és hogyan fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megfogja és megpróbálja hátra húzni .

Ebből megállapítja milyen fokú,és milyen megoldással lehet ezen segiteni .Aztán jöhet az időpont megjelölés.

Már most írom 18 alattiaknál kell a szülő is ehhez.Nélkülük nincs orvosi beavatkozás.Törvény írja elő .

2013. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18. Az probléma ha közben felállna?
2013. júl. 16. 20:01
 3/8 anonim válasza:
De nem lennék a helyedben.
2013. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Senki nem lenne.
2013. júl. 16. 20:09
 5/8 anonim válasza:

Én már átestem ezen.

Műtéttel orvosolták, egy vágással.

Fiatalabb is vagyok nálad, ne parázz. :)

Elalszol, és úgy kelsz fel hogy a szerszámoddal semmi problémád. :)

2013. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Má bocs,de altatás csak fiatalkoruknál van. Ez felett helyi

érzéstelenités .Nem fog felállni,annál jobban fogsz izgulni .

2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen fajta műtétet tanácsos választani? csak mert utánaolvastam, hogy jópár darab van. De tudom, hogy ez egyénenként változik, csak tapasztalatok érdekelnének. Kinek mi vált be.
2013. júl. 16. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:

fitymaplasztika az jó választás ha mindenképpen műteni kell,mert akkor megmarad a fitymád és csak lazítanak rajta.


Csak durva esetben kell igazából metélni,de akkor levágják a fitymád 6 hét mire meggyógyul és nem mindenkinek tetszik a metélt pénisz se,beszólhatnak érte,meg kiszáradhat a makkod is,van akinek kenegetnie kell mindig.

2013. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!