Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos fitymaszűkűletem...

Súlyos fitymaszűkűletem makkom más színű miért?

Figyelt kérdés

Szinte semmmit nemtudom átrahúzni sem mereven semm lankadtan.


Kicsit láttam a makkom tetejét de nem rózsaszín a makkom hanem szürkés szinte semmi szine nincs miért?


Lehetséges azért mert még sose ment makk alá?


Üdv


2013. júl. 16. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a bőr annyira tapad rá,hogy kiszoritja vért belőle .

Sürgősen orvoshoz ezzel .

2013. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél előbb keress fel vele urológust. Keringési zavar is lehet, ha leszorítja, de így tisztítani sem tudod.
2013. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Keress meg egy orvost, mielőtt magától leesik. Utána csak dobálhatod vele a lányokat, és az csak először olyan érdekes mint a szex.
2013. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes és számomra riasztó mivel nekem is szürkés árnyalatú (igaz halványan vörös mellette) de nekem nincsen szűkületem - asszem - hanem csak a "fékem" ami rossz.


Felülnézetből inkább halványpiros és semmi baja nincs - asszem - a másik oldalon szürkés mert a fék lehúzza az egészet, ráadásul olyankor szoros is.


De mivel félek az orvostól és itthon is titokban kellene tartanom az orvosi beavatkozást így nem nagyon tudom mi lesz. Ha nagyobb baj legfeljebb kinyírom magam gyorsan, szerelmes úgysem lettem volna sose és mivel szűz vagyok nem lenne semmi ami "hiányozna" legfeljebb a jó kaják meg az alvás.


De az se nagyon. Nem éri meg.

2013. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miközben hátrahúzod (vagy legalább is próbálod hátrahúzni), kinyomja a vért a makkodból és akkor azért látod fakónak szerintem a makkot. ha mondjuk mereven megfogod a fityma végét és kitágítod amennyire tudod és benézel rajta akkor valószínűleg sötétebb, élénkebb színű makkot fogsz látni.


mindenképpen érdemes lenne egy diagnózis erejéig elmenni egy dokihoz, és mondjuk megpróbálni (a fentihez hasonló módon) nyújtani a szűk fitymádat.

2013. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!