Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 21/F - Körülbelül 3 napja...

21/F - Körülbelül 3 napja észrevettem hogy reggelente zöldes folyás van a péniszemen ami ha nem jön ki akkor kis rásegítéssel ki tudom belőle szedni. -?

Figyelt kérdés

Fájdalom, viszketés nincs, még pisiléskor sem. Szexuális aktusom körülbelül 1 hónapja volt, és a betegségek amik erre jellemzőek, azok gyorsabban keletkeznek!

Korábban sajnálatos módon voltam már tripperes, így tudom mivel állnék szemben, ha chlamydia-s lennék, de szerintem egyik sem. Nem tagadom, mostanság elég gyakran maszturbálok, és amire tippelek hogy talán az éjjeli utolsó maszturbálás utóváladékának a reggeli odáig ott maradt eredménye lehet!... Sokáig nem tudtam hunyorgós szemmel eldönteni hogy még is milyen színű, de ma kenetet vettem belőle egy zsebkendőre és egyértelműen lágy zöld. Orvoshoz sajnos nem tudok, és nem is merek el menni, úgy hogy Neomagnol-al fogom kezelni a péniszemet, valamint reggeli torok fájás is van, ami nem tudom mennyire függ össze a betegséggel, de az mondjuk a nővéremnek is volt 1x, talán az máshoz köthető össze. Más is tapasztalt ilyen jelenséget a péniszén?:S



2013. júl. 20. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:

a klor tablettaval?!

ha szexelni mersz, akkor orvoshoz menni is legyel nagyfiu

21 vagy, nem 11

a zoldes folyas nem normalis, irany az orvos!

2013. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs tb-m és pénzem sem hogy ellássanak :/ Azóta sem múlt el... Rohadtul idegesítő mert csak ez az egyetlen egy tünet van!
2013. júl. 22. 08:51
 3/5 anonim válasza:
ez Tripper sajnos. Menj magán bőrgyógyászhoz, kb 5-6 ezer ft
2013. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy tripper lenne mert az volt már nekem és az teljesen más! Sokkal de sokkal súlyosabb és sokkal több tünetem volt mint most.
2013. júl. 27. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
hagyd abba egy kicsit a rejszolást, és próbáld ki, hogy akkor is van-e a folyásod. ha nincs, akkor az éjszakai zsebhoki, ahogy gondoltad. ha van, akkor nem az. ilyen egyszerű :)
2013. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!