Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Régen volt 1 mütétem, mert...

Régen volt 1 mütétem, mert volt 1 pici szükületem. Kb.2éve volt. Most jó, de ha merev akkor a negyedéig tudom csak hátrahúzni a makkomon. Nemértem, mi van vele?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
13%

Hali!


Gondolom visszaszűkült. Am...

_ Milyen műtéted volt 2 éve?

_ Hány éves vagy?


_ Petyhüdten rendesen hátrajön?

_ Fékeddel mi van? Az nem rövid? Nem feszül?


Üdv: EE

2013. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Régen volt 1 mütétem, mert volt 1 pici szükületem. Kb.2éve volt. Most jó, de ha merev akkor a negyedéig tudom csak hátrahúzni a makkomon. Nemértem, mi van vele?"

_ Én meg azt nem értem, hogy kiírsz ide egy kérdést, -- amelyről azt gtam, hogy fontos annak, aki kiírja, -- amelynek tixtázása érdekében kérdeznek tőled párat, hogy aztán le7sen neked válaszolni, te vixont nem válaszolsz. Akkor? Most akkor akarsz választ vagy ennyire nem fontos az egész?


Üdv: EE

2013. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!