Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet? Hogyan kéne...

Mi bajom lehet? Hogyan kéne orvosolni?

Figyelt kérdés
a tünet az, hogy szeretkezés közben, fitymám előre csúszik a makkra és ezzel együtt az óvszer is.merev állapotban a fitymám befedi a makkot teljesen, gondolom ez sem normális.egy pici fitymaszűkületem is van ha jól veszem észre, és nemrég volt fitymafék műtétem, de ezzel nem oldódtak meg a problémáim sajnos, pedig a doki azt mondta, hogy van rá esély. lehet hogy hosszú a fitymám, és csak egy kicsit meg kéne rövidíteni? akkor eltűnne az a nagyon pici szűkület is. mit tegyek szerintetek? teljes körülmetélés,vagy csak részleges?
2009. okt. 21. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer meg merted mutatni az orvosnak, akkor tedd meg megint. Sajnos innen nem tudjuk megállapítani, de szerintem egy részleges körülmetélés nem lenne rossz, amúgy is olyan csini úgy.
2009. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyit mondott még a doki a műtét utáni kontrollon, hogy használnom kell, és akkor 2-3hónap alatt fog annyit tágulni, hogy jó legyen. mondjuk ebben csak azért kételkedem mert ha eddig nem sikerült évek alatt, akkor most 2hónap alatt mitől vajon? elfogok menni még egyszer megnézetni. csak az a gond, hogy olyan kicsi a szűkület hogy ernyedt állapotban nem lehet észrevenni, csak erektált állapotban.
2009. okt. 21. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Akármi is van, vigyázz a fitymádra, mert nekem teljes körülmetélésem volt és iszonyat következményei vannak, nem mindenkinek sikerül jól és csak utána derül ki (akár évekkel), hogy te a póruljártak csoportjába tartozol-e....
2009. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!