Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymáról le kell húzni a...

A fitymáról le kell húzni a bőrt teljesen? Nekem merevedési állapotban csak a makk pereméig se megy le teljesen.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy te, hogy mi az a körülmetélés? Nem nagy cucc, én nem vok körülmetélve, de tudom mit jelent, mert sokat olvastam róla és hatalmas túlzás barbár csonkításnak nevezni egy kis bőrdarab lecsippentését! A fityma olyan, mint a vakbél, semmi szüksége rá az embernek, de mégis van! Nem tölt be semmiféle védelmi szerepet sem, sőt ha van fitymád, akkor többszörösére nő a nemi betegség kockázata! Szal ne beszéljünk már hülyeségeket!
2009. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ó hagyjuk már én nem vok tagja annak az oldalnak, nem is hallottam még róla, de eléggé tanult vagyok ezen a téren! Am akkor mi a szerepe a fitymának, úgy mégis? Semmi ugye?!! Hát persze, hogy nincs, egyedül csak annyi, hogy nedvesíti a makkot, de csak nagyon ritka esetben fordul elő a körülmetélteknél, hogy kiszárad a makk!

Kárvallottja? :D szép szakszavak! :D XD

Nem nagy dolog az a körülmetélés, szal nem értem, h miért kell ezen rágódni! Ha valakinek ez a betegsége, h fitymaszűkülete van, és körülmetélik az manapság ugyan úgy elfogadott, mint a szemüveg a szemüvegeseknek! Nem értem minek kell ezt felfújni! A vallási okból való körülmetélés sem olyan nagy szó! Régen ezek az arabok azért metélték körül magukat, mert a sivatagban éltek, ahol homok van és a fitymájuk alá ment a homok, ami miatt elfertőződött és ebből alakult ki , hogy minden zsidót, muzulmánt, arabot és keleti vallásúakat körülmetéltek és metélnek!

2009. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagy szavak, kis baratom, valoban, arra lennek kivancsi, hogy eloben is ilyen kis hatarozott lennel-e, vagy csak itt a neten vagy ilyen nagyon bator legeny. Hm?


Szerinted poenbol irom be, hogy problemakat okozhat? Mennyi eszed van hulyegyerek? Eloben nyomjad igy, ne itt, okoska.

2010. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat igen, neten bator minden kis lovag :(
2010. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!