Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történt a fitymámmal?

Mi történt a fitymámmal?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, egyik napról a másikra, hogy a fitymám berepedezett , nagyon érzékeny lett. van egy pici fitymaszűkületem, amit mostanában terveztem, hogy megműttetem és most hirtelen még szűkebb lett. mi történhetett? nagyon fáj és érzékeny, csütörtökön megyek orvoshoz.
2009. okt. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Hát akkor csütörtökön megtudod. -.-
2009. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hú arc vagy köszi. ezzel most kilettem a szarból(Y)
2009. okt. 26. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz, kinek fogadod el a segítségét, valszeg lehet segíteni teljes körülmetélés nélkül is, a bemetszés, plasztikák, főleg a részleges körülmetélés működhet, nem kell az egészet levágni... azok, akik itt honlapot reklámoznak, elég felelőtlenek, ne hallgass olyanokra, akik még az itteni játékszabályokat se tartják be és arc nélkül küldenek boldog-boldogtalant csonkíttatni :(
2009. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!