Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudom, volt már sok ilyen...

Tudom, volt már sok ilyen kérdés de ez tényleg nem normális szerintem. Mit tudok vele tenni és miért ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 18 éves vagyok, és az a problémám hogy a péniszem nyugalmi állapotba 7-8cm , merev állapotban meg kb 10-11cm. Meg kicsit kicsinek találom a jobb herémet a bal kétszer akkor szerintem nagyon kicsi a jobb. Vastagságra sem vastag egyáltalán:( Tudom nem a méret a lényeg de kb orvoshoz sem merek menni(rövid fityamfék) mert kiröhög. Nem lehet vele valamit csinálni amitől nőne még...Egyáltalán igy hogy lehet szexuális életet élni 11cm-el na de az ugye elejétől végéig...Irjatok pls!
2009. okt. 28. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja ondóval nincsen gond és a merevedéssel. Ez szerencsére nem probléma .
2009. okt. 28. 13:50
 2/13 anonim válasza:
Ne a farkad érdekeljen hülye gyerek. Ha ennyivel nagyobb az egyik heréd akkor lehet, hogy hererákod van. Menj orvoshoz!!!!!!
2009. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andrewka válasza:

A fitymafék miatt nem ártana orvoshoz menni, már csak egy rutinvizsgálat erejéig is.

Nézz utána a neten az átlagnak. Nem 22 cm. Tanuld meg elfogadni magad és élhetsz boldog életet.

2009. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andrewka válasza:
Herék miatt szintén orvoshoz kellene menni. Az orvos nem röhög ki az adolga hellásson
2009. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az orvos nemröhög ki, lehet neki mégkissebb van. nincs mindenkinek 20 centis farka, nagyon sokmindenkinek van kicsi pénisze
2009. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem kösz a válaszokat! Hát ugyvan hogy a bal herém kb dió nagyságú vagy nemtom másmihez hasolnitani a jobb meg kisebb. Hát csak nincs hererákom abból már baj lett volna ugyanis már nem mostani dolog. A fitymafékkel meg tudom hogy rutinvizsgálat , és 5perces beavatkozás az egész csak mégis a méretem miatt egyszerűen nem merek elmenni. Nagyon gáz...Sajnos ez jutott...egyáltalán ez sexuális közösüléshez elég?Vagy egy nő mit szólna ehhez?
2009. okt. 28. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit szolna?Semmit.nok kozt is vannak szukebbek,tagabbak,de en nem biztos h orulnek 1 oan faroknak, ami alul bemegy es a szamo akar kijonni,de azert tul kicsi se legyen.

apropo,nem a poroly merete a lenyeg,ha jol veri be a szoget!:)M

2009. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az átlag európai méret 14-15 cm körül van, ha ennél egy kicsit kisebb, vagy nagyobb, még az is az átlaghoz tartozik! 18 éves vagy, szal még nőni fog, mert a férfiak 21-22 éves korukig fejlődnek Európában (természetesen Amerikában sokkal korábban érnek a fiúk). Az enyém pl.: 14,2cm körül van és 19 vok!

A normális az, ha az egyik here, egy kicsit lejjebb van, mint a másik! Nem lehet, h te ezt látod úgy, mintha az egyik nagyobb lenne a másiknál?

Am meg menj el urológushoz és kezdj vmit a fékkel!(én is most gondolkodom rajta, mert úgy vettem észre, h nekem is rövid)!

Szexuális életet pedig nyugodtan lehet élni 11 cm-rel is!

2009. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Remélem sikerül magam rávenni saját érdekem.
2009. okt. 28. 22:36
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy grafikon! Ebben természetesen a 21 év feletti férfiak vettek részt, tehát azok, akik már testileg fejlettek voltak! A nagyátlag 15 cm körül van, de hangsúlyozom, hogy ezek nem 18 évesek! És egyben megnézheted, hogy a sok fiú által hangoztatott "nekem 18 cm-es!" ,elég irracionális! Nagyon kevés fiúnak van 18 cm-es pénisze!Sőt 15 feletti is! A fiúk képesek túlzásba esni, ezen a téren és ebből adódik a probléma, hogy a lányok eleve 18-asat várnak el, pedig az korántsem átlagos! Nem kell aggódnod!

2009. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!